Szerző Téma: sínek  (Olvasták 690 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

estwan

• *
  • *
sínek
« Dátum: 2014. Október 05. - 17:22:51 »
Kedves Szakértők!

Már írtam máshová, de sajnos rossz helyre. Kértem,h tegyék át, de nem volt semmi reakció, így most itt próbálkozom :).

Azt szeretném először megkérdezni,hogy a hipnózis sínre teheti -e az embert ? ,mert,ha igen, akkor az újabb megbetegedést indíthat el :O , vagy nem ?

A másik téma,hogy ,ha én kb .10 évig folyamatosan benne voltam egy megoldhatatlan konfliktusban ,akkor a MU szakasz is 10 évig fog tartani?

A harmadik: Roberto egyik videójában, ha jól hallottam, azt mondta az ilyen esetekre (aminek nincs megoldása), h a másik lehetőség a konfliktus feloldására, ha " elfordulunk attól és egy másik irányba folytatjuk az életünket " ezt hátrahagyva. Jól értettem ? Mert nekem nem volt más választásom, csak pontosan ez. A teljes hátatfordítás , a helyzet elfogadása és egyben a konfliktus elengedése. Azóta folyamatosan beteg vagyok ( 1év és 8 hónapja ), durvábbnál durvább tünetekkel, MU programokkal. De nem félek, mert közben ,még tavaly beleugrottam a GNM-be, megvettem az atlaszt és tudom,h min megyek keresztül, csak nem tudom ,h épp melyik volt konfliktus következik. Azért sem ,mert 10 év nagy idő,és azért sem, mert biztos voltak közbeni megoldások is .

Szeretném még megérdezni,hogy a MU különprogramok kifutása milyen sorrendben történik, pl: a legsúlyosabb megy ki legelőször? vagy időben a mosthoz legközelebb álló ? Láttam az atlaszban, erről is ír, de még nem világos teljesen .

Köszönöm a választ előre is ,: Hanna

Ui: Szeretnék egy két bíztató tapasztalatot is megosztani azokkal, akik szintén nagyon szenvednek :11 hónapig tartó migrénes fejfájással éltem tavaly, de nem szedtem be semmit ,mivel  a GNM szerint az hátráltatja a gyógyulást,( csak borogatás és fekvés, tűrés ) és elmúlt !!! :D

Másfél évig produkáltam a parkinson-betegség összes tünetét  bal oldalon, semmilyen gyógyszert nem fogadtam el, és mára elfújta a szél :D  Azért mentem én az orvoshoz beszámolni, de nem tudott mit kezdeni azzal,hogy megszűnt ;)