Szerző Téma: kennel köhögés jarvany az oszagomban!  (Olvasták 444 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Patrick

• *
kennel köhögés jarvany az oszagomban!
« Dátum: 2016. Május 13. - 03:17:29 »

ha azt tanuljuk hogy ""nincsenek bakterimok amik artanak es a jarvanyok kozos onszugesztio eredmenye""hogyan magyarazzuk a non human allatok eseteben a jarvanyokat?Persze hogy oket is lehet szugeralni ,azzal a feltetellel hogy megertsek az uzenetet.
Ott is van termeszetesen oljan hogy ha latja az eggyik a masikat hogy beteg o is megbetegethetik.Ezert tobb ideig eggyutt kell lenniuk.
-Mi a heljzet,
az orszagomban be jelentettek hogy a kutyaknal""kennel köhögés jarvany van"".Amennyire tudtam,a kutyammal kerultem a sok kutya tarsasagot,mert nem tudom mi az igaz.A tegnap viszont csak ossze jottunk egy kutyaval a parkban aki egy fiatal fiuval volt.A kutya baratsagosan ismerkedett az enyemmel de nem sokat voltak egyut.Arra figyeltem fel hogy a kutya rekedten kohog.Rogton megkerdeztem a sracot errol es azt modta hogy mar egy napja gyakran igy kohog.En azonnal mondtam neki a jarvanyrol amirol o nem tudott.De surgosen ovoshoz fogja vinni....Most en mit tegyek ?Mert meg vagyok ijedve mi lessz .....azt mondjak hogy a levegobol elkaphato a kennel köhögés.....felhivtam azonnal a telefonon egy baratot,egy csajt akinek 4 kutyaja es egy lova van,es aki tudositott engem a jarvanyrol,elmodvan neki mi tortent.Azt mondta antibiotikumokkal ki kezelik.Na most a kutyam csak annyit ertett a telefon beszelgetesen hogy azon a kis targyon beszeltem vele ,mert a csaj nevet emlitettem es o ismeri nev szerint ot,mert haza jovet a csaj lakhelje fele huzott engem es figyelmesen nezett ,gondolvan hogy a csaj akit o szeret meg jelenik,tudja azt hogy ha telefonon beszelgetek varhato egy ossze jovetel azzal akivel beszelek.Erre mondtam neki valahogy igy hogy ""nem megyunk Celia-hoz""marmind a csajhoz,es erre megertette,mert lazultan jott velem haza.Egy kutya egy 3 eves gyerek tudat szintjen van,kepes tanulni 400 tol-1000 szavat,meg ert mondatokat is,en magyarazok neki mindent ami magyarazhato.Viszont,nem hiszem hogy megertette a telefon beszelgetesemet es most be fogja szugeralni maganak hogy ""jarvany van es megbetegszem"".....
-Szeretnek dokumentaciot errol a ""kennel köhögés""-rol.....
Koszonom!.