Szerző Téma: 120 gégerák, gége laphám karcinóma  (Olvasták 3370 alkalommal)

0 felhasználó és 2 vendég van ebben a témában

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
120 gégerák, gége laphám karcinóma
« Dátum: 2010. November 26. - 21:20:34 »
ED1

Szerv Atlasz lapkód:   5.2.2.   5.2.A.   5.1.B.   5.1.D.


Nagyobb méretben megtekintéshez kattintson a képre.
Figyelem, ez szerzői jogilag védett tartalom.
Idézéshez, szöveg kimásolásához lásd
Az idézés és hivatkozás szabályait
és a Szerv Atlasz impresszumát.
Köszönjük, hogy erről nem feledkezik meg.

(Ha célirányosan, egyszerűen, jogszerűen
utalni, hivatkozni szeretne erre a tartalomra,
kattinson a jobb egérgombbal a hozzászólás
címsorára, "Hivatkozás címének másolása"
és azt illessze be oda, ahol hivatkozni óhajt.)



További részletek és hozzászólások a (link)

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:gégerák, gége laphám karcinóma
« Válasz #1 Dátum: 2010. November 26. - 21:20:39 »
Laryns-carcinoma: gégerák
Konfliktustípus: birtokféltési/birtokfélelmi vagy rémületkonfliktus
Érzelmi tartalom férfias érzelemvilággal: "Veszély fenyegeti a birtokom. Féltem azt, ami az enyém. Fennáll a veszélye, hogy elveszítem a birtokolt dolgomat, feleségemet, házamat, munkahelyemet. Valaki vagy valami veszélyezteti azt, ami az enyém, ami hozzám tartozik."
Érzelmi tartalom nőies érzelemvilággal: ijedség, riadalom a (női) területen, a fészekben. "Támadást láttam, rám támadtak, karamboloztam, veszélybe került a gyermekem. Megijedtem, megrémültem a tünetektől/tüneteimtől."

BK férfinél és JK nőnél elsődleges nemi/birtok konfliktusként, JK férfinál és BK nőnél csak hormonális kibillenés következtében, másodlagos nemi/birtok konfliktusként.

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:gégerák, gége laphám karcinóma
« Válasz #2 Dátum: 2010. November 29. - 00:05:33 »
3

Batuska

  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:120 gégerák, gége laphám karcinóma
« Válasz #3 Dátum: 2017. Január 19. - 20:07:00 »
Balkezes 54 éves férfi vagyok. Két éve diagnosztizálták gégerákomat, amit kemoterápiával és sugárral kezeltek, műtét nem került szóba. Ezek hatástalanok voltak. Ezen közben rövid idejű, letöltendő börtönbüntetésemet kezdtem, tudtam, hogy ezúttal a feleségem sem tart már ki mellettem. Végül ő is, családom többi része is mellém állt. Pár hónap alatt kiderült, hogy nyirokcsomó áttétem lett, amit szintén kemoterápiával próbáltak kezelni, majd felhagytak vele. Egy hónapja lényegében lemondtak rólam az orvosaim. Felnőtt gyermekeim megbocsátották korábbi ballépéseimet, anyjuktól (első feleségemtől) elválásomat, és támogatnak, érzem a szeretetüket, ahogy 15 éve mellettem lévő 2. feleségemét is. Szabadságvesztésemet folyamatosan megszakították állapotomra tekintettel, de a fenyegetettség érzése bennem volt. Az utóbbi hónapokban a kulcscsontom környékén karfiolszerűen burjánzó csomók szaporodnak, nyelni, beszélni alig tudok, gyomorszondát kaptam, ami mellett azért orálisan is próbálok táplálkozni. Gyógygombákat fogyasztok, de fogyok és erőtlenedek. Szorgosan forgatom a szervatlaszt, de a hogyan továbbra nem találok választ. Megkaptam a köztársasági elnöki kegyelmet, így nem kell visszamennem a börtönbe.Ez lélekben tovább erősített, de nem tudom, mit tegyek még gyógyulásom érdekében. Segítséget kérek!