Szerző Téma: 122 hörgőrák, hörgő laphám karcinóma MA  (Olvasták 6031 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
122 hörgőrák, hörgő laphám karcinóma MA
« Dátum: 2010. November 26. - 22:16:32 »
ED1
Konfliktustípus: Jobbkezes férfinál elsődleges nemi/birtok konfliktusként
Birtok-félelmi, birtok-féltési konfliktus: Veszély fenyegeti a birtokomat.

Balkezes nőnél elsődleges nemi/birtok konfliktusként
Rémületkonfliktus: ijedség, rémület, riadalom a (női) területen, a fészekben.

Érzelmi tartalom: Jobbkezes férfinál elsődleges nemi/birtok konfliktusként
Féltem azt, ami az enyém. Fennáll a veszélye, hogy elveszítem a birtokolt tulajdonom, feleségem, házam, munkahelyem, eszközeim, egészségem. Valaki vagy valami veszélyezteti azt, ami az enyém, még nem tudom hogy ki vagy mi a veszélyforrás.

Balkezes nőnél elsődleges nemi/birtok konfliktusként
Frászt kaptam tőle, támadást láttam, rám támadtak, karamboloztam, veszélybe került a gyermekem, megrémültem a szituációtól, tünetektől/tüneteimtől. Ijedtemben úgy éreztem, nem kapok elég levegőt, hogy elakadt a lélegzetem.

Szerv Atlasz lapkód:   5.2.4.   5.2.A.   5.2.B.   5.1.B.
Szerv Atlasz lapkód:   5.2.4.   5.1.B.   5.1.D.   5.1.F.   5.2.A.


Nagyobb méretben megtekintéshez kattintson a képre.
Figyelem, ez szerzői jogilag védett tartalom.
Idézéshez, szöveg kimásolásához lásd
Az idézés és hivatkozás szabályait
és a Szerv Atlasz impresszumát.
Köszönjük, hogy erről nem feledkezik meg.

(Ha célirányosan, egyszerűen, jogszerűen
utalni, hivatkozni szeretne erre a tartalomra,
kattinson a jobb egérgombbal a hozzászólás
címsorára, "Hivatkozás címének másolása"
és azt illessze be oda, ahol hivatkozni óhajt.)



K.A. szakaszban: sorvadás, fekélyesedés, laphám elvékonyodás, nem tűnik fel, nem okoz panaszt. Betegség-nevek: észrevétlen hörgő laphám ulcus, érzéketlenséggel egyidejűleg.

M.U. szakaszban: helyreállítás, váladékozás, duzzanat, gyulladás és sejtszaporulat, esetleg vírusok által. Áttetsző vagy sok köhögés után fehér habos váladékozás. Betegség-nevek: influenza, bronchitis, hörgő-, tüdő gyulladás, tüdő ödémásodás, hörgő-atelektázis (a hörgő váladék miatt nem tud megtelni levegővel), hörgő-karcinóma, hörgőrák. Egy súlyos konfliktus utáni epileptokrízisben öntudatlan állapot is felléphet.

Az elváltozás biológiai értelme: légutak tágítása, így több levegő belélegzése, szaglás támogatása, a veszélyforrás kiismerése céljából.

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:hörgőrák, hörgő laphám karcinóma
« Válasz #1 Dátum: 2010. November 26. - 22:16:40 »
ED2
Egyéb kapcsolódó kifejezések, szinonimák:


Konfliktustípus: birtokfélelmi/birtok féltési vagy rémületkonfliktus
Érzelmi tartalom férfias érzelemvilággal: "Veszély fenyegeti a birtokom. Féltem azt, ami az enyém. Fennáll a veszélye, hogy elveszítem a birtokolt dolgomat, feleségemet, házamat, munkahelyemet. Valaki vagy valami veszélyezteti azt, ami az enyém, ami hozzám tartozik."
Érzelmi tartalom nőies érzelemvilággal: Ijedség, riadalom a (női) területen, a fészekben. "Támadást láttam, rám támadtak, karamboloztam, veszélybe került a gyermekem. Megijedtem, megrémültem a tünetektől/tüneteimtől."
JK férfinél és BK nőnél elsődleges konfliktusként, BK férfinél és JK nőnél csak hormonális kibillenés következtében, másodlagos nemi/birtok konfliktusként.

Az influenza, bronchitis, pneumonia (tüdőgyulladás), hörgő-atelektázis, hörgőrák betegségnevek mind a gyógyulási szakaszra utalnak, ezek maguktól helyreállnak ha a gyógyulás megfelelő feltételei biztosítva vannak.

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:hörgőrák, hörgő laphám karcinóma
« Válasz #2 Dátum: 2010. November 29. - 00:30:26 »
ED3
Esettörténet a következő alábbi hozzászólásokban vagy kapcsolódó témákban: (link)

UCsaba

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:122 hörgőrák, hörgő laphám karcinóma MA
« Válasz #3 Dátum: 2013. Október 21. - 01:59:14 »
Kedves Fórumozók!
Szeretném kérni a segítségeteket annak megértésében, hogy mi az oka a "rákos fogyásnak". Az akadémikus orvostudomány álláspontját ismerem, de nem ad használható magyarázatot.
Egy, a hörgő laphám karcinómában érintett barátomnak szeretnék segíteni, aki visszautasítva a nyugati beavatkozásokat, az alternatív utat választotta, ámde most nagymértékű fogyás jelentkezett nála, ereje fogytán.
Előre is nagyon köszönöm!

HCsila

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:122 hörgőrák, hörgő laphám karcinóma MA
« Válasz #4 Dátum: 2013. Október 25. - 14:05:31 »
Kedves fórumozó!
Én is ilyen kellemes betegséget szedtem össze,leírom a barátodnak mit használok,nekem bevált.Reggel és délután alma,répa,cékla,mindegyikből 1-db.gyümölcscentrifugába és meginni.A húst és a cukrot kiiktattam.Nekem bevált görög saláta+barnarizs.Nemkell megijedni a cékla kipucol és úgynézki mintha véreznél megfesti a vizeletet és a székletet.NE PARÁZZ!!!!!!!!!!
Amitől hízni tud az a kecsketej,érdemes kipróbálni.Olvasni való:Kína-Tanulmány T.Colin Campbell,Michel Abehsera Zen  Mikrobiotikus receptek.Jó egészséget!!!!!!

UCsaba

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:122 hörgőrák, hörgő laphám karcinóma MA
« Válasz #5 Dátum: 2013. Október 28. - 17:22:11 »
Kedves Csilla!
Nagyon köszönöm! További jó egészséget Neked is!

HCsila

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:122 hörgőrák, hörgő laphám karcinóma MA
« Válasz #6 Dátum: 2013. Október 30. - 05:31:02 »
Kedves Csaba!
Talaltam valamit ,TAFEDIM tea megrendelhető a neten nyugottan néz utánna daganat elbontó ne érdekeljen mi van írva a teásdobozba
még videót is találsz az eredményeíről!
Jó egészséget!