Elváltozásokkal kapcsolatos infók, témák, esettörténetek > Ezt kérném a helyére tenni...

Zsibbadás

(1/12) > >>

Ildikóka:
Olvastam a fórumban már a kéz zsibbadásról, de szeretnék többet tudni róla. Két héten belül több alkalommal zsibbadt a jobb kezem éjszaka, arra ébredtem föl. Elég ijesztőnek találom, ugyanis nem nyomódik meg, nem fekszem el. Sajnos utána nem igazán tudok visszaaludni, mert azon agyalok, hogy mi lehet a bajom és ez újabb konfliktushoz vezethet.

-Kérdezném, hogy mi lehet a biológiai értelme.
-Megoldás utáni szakaszban jelentkezik a zsibbadás?


Köszönettel: Szné

Ünőke:

--- Idézetet írta: Ildikóka - 2013. Szeptember 05. - 20:42:28 ---Olvastam a fórumban már a kéz zsibbadásról, de szeretnék többet tudni róla. Két héten belül több alkalommal zsibbadt a jobb kezem éjszaka, arra ébredtem föl. Elég ijesztőnek találom, ugyanis nem nyomódik meg, nem fekszem el. Sajnos utána nem igazán tudok visszaaludni, mert azon agyalok, hogy mi lehet a bajom és ez újabb konfliktushoz vezethet.

-Kérdezném, hogy mi lehet a biológiai értelme.
-Megoldás utáni szakaszban jelentkezik a zsibbadás?


Köszönettel: Szné

--- Idézet vége ---

csg:

--- Idézetet írta: Ildikóka - 2013. Szeptember 05. - 20:42:28 ---Olvastam a fórumban már a kéz zsibbadásról, de szeretnék többet tudni róla. Két héten belül több alkalommal zsibbadt a jobb kezem éjszaka, arra ébredtem föl. Elég ijesztőnek találom, ugyanis nem nyomódik meg, nem fekszem el. Sajnos utána nem igazán tudok visszaaludni, mert azon agyalok, hogy mi lehet a bajom és ez újabb konfliktushoz vezethet.

-Kérdezném, hogy mi lehet a biológiai értelme.
-Megoldás utáni szakaszban jelentkezik a zsibbadás?


Köszönettel: Szné

--- Idézet vége ---

csg:

--- Idézetet írta: Ildikóka - 2013. Szeptember 05. - 20:42:28 ---Olvastam a fórumban már a kéz zsibbadásról, de szeretnék többet tudni róla. Két héten belül több alkalommal zsibbadt a jobb kezem éjszaka, arra ébredtem föl. Elég ijesztőnek találom, ugyanis nem nyomódik meg, nem fekszem el. Sajnos utána nem igazán tudok visszaaludni, mert azon agyalok, hogy mi lehet a bajom és ez újabb konfliktushoz vezethet.

-Kérdezném, hogy mi lehet a biológiai értelme.
-Megoldás utáni szakaszban jelentkezik a zsibbadás?


Köszönettel: Szné

--- Idézet vége ---

tibcsoka:
A hagyományos orvoslásnál (nem germán medicinában) a kéz zsibbadást okozhatja pl az alagút szindróma vagy a nyaki csigolyák elváltozása ami nyomhatja a kézben futó idegeket. Azért tudom mert nekem is van és elég erős napközben is (éjszaka nem jelentkezik)  , de nálam van nyakfájás is , onnan sejtem hogy onnan eredhet . Az orvosaim egyenlőre nem tudja az okát találgatások vannak.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése