Szerző Téma: hiperszexualitás, fokozott nőiesség, férfiasság  (Olvasták 8871 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
hiperszexualitás, fokozott nőiesség, férfiasság
« Dátum: 2011. Május 18. - 21:47:44 »
Szerv Atlasz lapkód:

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:hiperszexualitás, fokozott nőiesség, férfiasság
« Válasz #1 Dátum: 2011. Május 18. - 21:47:55 »
Az új medicinában, mint biológiai kifejezés a hiperszexualitás szó nem a hagyományos szexuális túlfűtöttséget jelenti, hanem nemi jellegek hangsúlyozódását.

A hiperszexualitás mezodermális, velőállomány here és petefészek különprogramjának elvileg tartós, maradandó funkció fokozása.

Az, hogy a megszilárdult here és petefészek ciszták extra adag női-férfi hormont termelve fokozzák a nőiességet és a nemi jelleget (azok tesznek képessé minket, hogy gerjedjünk a másik nemre) fizikai hatásokra is visszavezethető, érthető, materialistáknak is emészthető.
Az viszont elgondolkoztató, hogy olyanok is produkálhatnak hiperszexualitást, akiknek kivették a cisztás ivarszerveit. Akár mindet!
Ebből arra következtetünk, hogy a hiperszexualitás nem is a ciszták miatt van, hanem igazából az agyi lézió "sebhelyének" mellékhatása.

A hiperszexualitás, mint tünet, megnyilvánulhat fokozott nemi igényekben, jellemzően NEM MENNYISÉG, hanem MINŐSÉGben, igényességben - "megadja a módját". Ezért sem találó rá a szexuális túlfűtöttség, mint az átlagostól eltérő, extra szex-igény.

Nem összekeverendő a nimfomániával sem, és a velőállományi konstellációban megnyilvánuló kényszeres szépítkezéssel, a "páva effektussal" mert ezek módosult tudatállapottal járnak, míg a hiperszexualitás nem jár módosult tudatállapottal.
Aki hiperszexuális, az nem mániás, sem depressziós, mindössze a nemi jellegei/igényei hangsúlyozódnak.

"Ez egy igazi belevaló nő, nőiség példaképnek is elmenne..." "Apád egy nagyon férfias férfi. Nem tűr ellentmondást."

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:hiperszexualitás, fokozott nőiesség, férfiasság
« Válasz #2 Dátum: 2011. Május 18. - 21:48:01 »
d

salome

  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:hiperszexualitás, fokozott nőiesség, férfiasság
« Válasz #3 Dátum: 2011. November 30. - 10:12:51 »
Hagyományos orvoslással foglalkozó fórumon fel sem merném tenni a kérdéseimet, de itt úgy érzem, hogy talán megértenek.
Régen a barátom iránt csak plátói szerelmet éreztem, de ez lényegesen megváltozott az utóbbi napokban. Olyan erős szexuális vágyat érzek, amelyre még soha nem volt példa.
Naponta többször létesítek vele testi kapcsolatot, de csak gondolati síkon.

Nem érzem magam elmebetegnek, hanem végre egészséges nőnek.

Kérdéseim:
Tapasztalt-e valaki ehhez hasonló élményt, amely egyébként csodálatos?
Vajon a barátom is átéli?
Ha nem védekezem, eshetek teherbe? (gondolati síkon). Ez utóbbit csak viccnek szántam.

Próbáljam rávenni a barátomat, hogy mindezt inkább a valóságban éljük meg?

Mi a véleményetek? Remélem, nem vagyok elmebeteg?
Nagyon szeretem őt, de messze van .