Szerző Téma: Bárányhimlő  (Olvasták 3173 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

vvectors

  • *
  • Hozzászólások: 3
Bárányhimlő
« Dátum: 2013. Április 01. - 08:37:21 »
Hahó Mindenki!

Próbáltam többféle módon rákeresni a Bárányhimlőre - a fórumon is, az index.szervatlaszban, Google-ben, előadás jegyzeteimben, de nem sikerült egyértelmű választ találnom.

Tippemre a 3.1.2-vel hozható kapcsolatba. Elmesélnétek, hogy a bárányhimlőt hová soroljuk, mi a konfliktus oka, szakaszok ismérvei, és a különprogram természete?

Köszek!

 ;)

Vadvirág

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 1582
Re:Bárányhimlő
« Válasz #1 Dátum: 2013. Április 15. - 14:29:35 »
szia vvectors, a bárányhimlő az 5.1.7-es laphoz kapcsolódik, és a biológiai konfliktus kifejezetten közösséggel kapcsolatos elválasztás vagy elhatárolódás. Pl. anyuka/óvónéni aggódik, hogy a gyermek nehogy olyan közösségbe kerüljön, ahol valaki "megfertőzheti". Üdv! :-)

H. Éva

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 288
Re:Bárányhimlő
« Válasz #2 Dátum: 2013. Április 15. - 18:50:51 »
Egy  saját esettörténet a bárányhimlővel kapcsolatban:

      a kislányom két éves volt és én nagyon szerettem volna megismerni a férjem
      hazáját (Jordánia), ezért elterveztük, hogy a nyarat kint töltjük. Az utazás sok
      akadályba ütközött, és én nagyon izgultam, nagyon akartam, hogy sikerüljön.
      EL AKARTAM MENNI INNEN...
      Mikor végre megkaptuk a repülőjegyet, én megnyugodtam és a kislányomon
      megoldásként kijött a bárányhimlő...

                Hussein Éva

vvectors

  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Bárányhimlő
« Válasz #3 Dátum: 2013. Április 16. - 08:56:57 »
Köszönöm a válaszokat!

Vadvirág! Elolvastam az 5.1.17-et, de nem találom a kapcsolódási pontot az inzulin termelés / vércukor, valamint az Éva "miután megnyugodtam, a kislányom előjöttek a kiütések" között. És ez utóbbinál nem azzal van a "bajom", hogy miért a kislányán jött elő. ;)

Hálás lennék egy picit átfogób magyarázatért. :)
Illetve hogyan lehet különbséget tenni bárányhimlő, rózsahimlő között? Van-e a különbség a konfliktusban, vagy a megoldási szakaszában?

Köszönöm,

Viktor

H. Éva

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 288
Re:Bárányhimlő
« Válasz #4 Dátum: 2013. Április 17. - 20:11:26 »
Kedves Vvectors !

Véletlen elírás történt, amiért elnézést kérünk. A bőrfelhám konfliktusaival az 5.1.7 -es lap foglalkozik.

Ez a szövet elválasztási, elhatárolódási konfliktusokra reagál. A különbség az érzelem árnyalataiban van.

             Üdv.: H. Éva