Általános kérdések, elvi, elméleti kérdések, magyarázatok > Elvi kérdések

Védő oltás. Oltatni vagy nem oltatni?

<< < (7/8) > >>

Admin:
Köszönöm, Rozbi! Nyitottam egy témát a nyomelemeknek, ha valakit mélységében érdekel a téma, ITT ki lehet bontani.

Dr. Herczeg Andrea:
Elég terjedelmes lett az oltási téma. Arra gondoltam, hogy a gyógyszertan előadás utolsó napját külön megtartanám ennek a témája: szibiózisban velünk élő mikroorganizmusok részletesen- baktériumok, gombák, vírusok(?), antibiotikumok, védőoltások, kötelező oltási rendszer Magyarországon, egyéb (ajánlott!?) oltások, oltási károsodások, oltás kivezetés homeopátiás lehetőségek. Mit szóltok legyen ilyen? Andrea

Rozbi:
Szia Andrea!

Szívesen beszélgetnék ezekről a számomra is kérdéseket felvető témákról. Ezenkívül a nem emberi, hanem állati mikroorganizmusok is érdekelnének (paraziták, toxoplazma, toxocara,...)

akilegna:
Kedves Vadvirág!

Teljesen egyet értek a védőoltás mellett felvetett gondolataiddal, csak egy problémám van, a kisfiam épp most 5 hónapos, jelenleg 3 "védő"oltást kapott meg, de nem szeretném hogy többet kapjon. Szerinted ilyen esetben mit tehet egy szülő?
Nem akarok neki rosszat, egyértelmű, hogy senki nem akar betokozódott daganatot senkinek, semikor, mégis... van ez a kollektív tudat, és mint birkák, megyünk a nyáj után...

Vadvirág:
Akilegna, erre a kérdésre sajnos nem adhatok választ.

Viszont hallottam egy egyesületről, akik azon fáradoznak, hogy a kötelező védőoltás legyen válaszható: http://nebancs.hu
Biztos vagyok benne, hogy ők sokkal tájékozottabbak az oltások orvosi és jogi hátterével kapcsolatban, mint bármelyikünk.

Ha ebben a témában szeretnél tájékozódni, ezzel a forrással nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak. Üdv, Vadvirág

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése