Elváltozásokkal kapcsolatos infók, témák, esettörténetek > Ezt kérném a helyére tenni...

Bizonytalan gyomorpanaszok, hidegrázás, borzongás

<< < (2/2)

Csürdöngölő:
 Kedves Vadvirág, Andrea, Rozbi és Ildikó,

Nagyon köszönöm a véleményeteket, tanácsaitokat.
Megfigyelem a tüneteket megelőző történéseket, az amugy elég viharos életemben... :), s megkérdem magam , a feltételezett dolgokról...

Kicsit jöbban vagyok, kevésbé érzem a hidegrázást.

Nagyon döbbenetes volt, ami a szaunában történt.
Hiresen jó szaunázó voltam, s az infraszaunát is ( infrarelax ) is mindig 80 fokra szoktam beállittatni, 30 percre. Soha, semmi problémám nem volt.

( A szemorvosok ugyan tépték a hajukat ettől az életmódtól: de mondtam nekik, én ÉLEK, nem vagyok egy zombi, tetszik tudni... :D)

Most meg dideregtem a jól fütött termekben, s rettenetes hányingerem volt.

Ez a hányingeres ügy egyébként akkor jött először, amikor egy reggel Tatára bemenve, ittam egy tejeskávét s ettem egy kiflit.
Kishijján elájultam, olyan rosszul lettem.
De nem tulajdonitottam nagy  jelentőséget a dolognak, azt hittem véletlen volt.

A háziorvosunk máris rémeket lát, 25 féle kivizsgálást javasol.

Egyenlőre nem mozdulok rá a dolgokra,nem szeretnék ismételten bekerülni az egészségügy gépezetébe. Bekerülni könnyü, kikerülni lehetetlen...

Ja, mégegy dolog, hogy jót mosolyogjatok: a legutóbbi szemorvosi ellenőrzés után tisztelettel meghallgattam az atyai jótanácsokat,.. majd elbicsuztam ( részemről végképp, ), s  egyszerüen elfelejtettem bejelentkezni a javasolt kontroll időpontjára... :)

Kösz a  kedvességeteket, segitőkészségeteket.

Szeretettel üdv mindnyájatokat:Cs.



Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése