Szerző Téma: Ismeretlen bőrkiütés  (Olvasták 20399 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Magnólia

  • *
  • Hozzászólások: 4
Ismeretlen bőrkiütés
« Dátum: 2013. Július 18. - 21:46:13 »
Sziasztok,

Véleményeteket kérném: másfél éve kezdődött, előszőr mindkét lábszáron apró piros kiütések: ezek terjedtek tovább a lábfejre, és mostmár mindkét lábfejen nem apró pici kiütések vannak (ezek megmaradtak a lábszáron) hanem nagy lilás/pirosas/barnás foltok.
Voltam érsebészeten: minden ok, nem tudják a tényleges okot. Voltam több bőrgyógyásznál: egyik szerint talán ekcéma, másik szerint nem bőrgyógyászati a probléma, hanem vérömlenyekről van szó: dehát ugye terjed már a lábujjakra is...Megnézte a háziorvos: szerinte bőrgomba. Kaptam kencéket, nem használt semmi. :-X Az endokrinológusnak is mutattam: azt mondta szerinte a Hashimoto okozza. Szóval ahányan vannak annyifélét mondanak, de igazából senki nem tud semmit.

Ezek a kiütések (azok?) nem fájnak, nem viszketnek, nem hámlanak: csak vannak és terjednek és csúnya.... :-[

Jobbkezes vagyok, és mindkét lábon van ez az "elváltozás" - szerintetek?

Köszönöm, Magnólia

BZS

  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Ismeretlen bőrkiütés
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 19. - 10:03:33 »
Szia Magnólia!

Nem vagyok szakértő, csak gondolkozom.
A kiütések oka lehet mérgezés, valami kence, mosószer, vagy új ruhadarab amire nem is gondolnál. Erre megoldást jelenthet pl. egy méregtelenítő kúra, és táplálkozás átállítása.
De lehet lelki oka is, amit ezek szerint még nem tudtál kideríteni. Ennek felderítésében, és a tünetek enyhítésében  pedig az EFT segíthet. A fórumban is írnak róla, és a neten is megtanulható a módszer.

Szép Napot!
Zsuzsa

Sexty János

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:Ismeretlen bőrkiütés
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 21. - 10:35:27 »
       Nekem is volt régen a lábszáramon ez a pirospöttyös kezdőtünet.
       Vegyszerek permetezése volt akkor a dolgom. Úgy tűnt, hogy oda is szóródott valamennyi, volt egy enyhe rossz érzésem emiatt. Újmedicinás szemlélettel ez egy támadás ellen való-védekezés konfliktus. A pöttyök (festékes melanóma): védőréteg az irha különprogramja első szakaszában.

       Ha valaki ezt nem tudja, a tünetektől is hasonlóképpen fél, mint én a permetszertől annó. Ez következménykonfliktusnak minősül, ugyanazt a különprogramot élteti, mint amelyben az eredeti tünetek keletkeztek. Ettől következik be a tünetek terjedése.

      Magnólia, barátkozz meg a tünetekkel, mert csupán a tőlük való félelmed az oka, hogy vannak, mert az eredeti konfliktus már valószínüleg okafogyottá vált. Ha megbékülsz velük, ez konfliktusfeloldás lesz, és a kezdettől az idáig terjedő időnek megfelelő második szakasz idején lassacskán el fognak múlni. Ne foglalkozz velük, az idő elröpül, s egyszercsak hűlt helyük marad.

      Minden konfliktus (ami egyúttal rossz emléknek minősül) feloldására melegen ajánlom a Ho'oponopono módszert. Olvassátok Joe Vitale könyvét, amelyben a szerző leírja, hogy milyen elven működik ez a módszer. Én most csak a módszer letisztult alkalmazási módját mutatom meg:

Magnólia

  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Ismeretlen bőrkiütés
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 21. - 21:20:53 »
Kedves Zsuzsa,

Köszönöm a válaszod! mi is külső hatásra gondoltuk először, de a kencék, ruhák cseréje/váltakozása sem hozott semmilyen mértékű javulást.


Szia Magnólia!

Nem vagyok szakértő, csak gondolkozom.
A kiütések oka lehet mérgezés, valami kence, mosószer, vagy új ruhadarab amire nem is gondolnál. Erre megoldást jelenthet pl. egy méregtelenítő kúra, és táplálkozás átállítása.
De lehet lelki oka is, amit ezek szerint még nem tudtál kideríteni. Ennek felderítésében, és a tünetek enyhítésében  pedig az EFT segíthet. A fórumban is írnak róla, és a neten is megtanulható a módszer.

Szép Napot!
Zsuzsa

Magnólia

  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Ismeretlen bőrkiütés
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 21. - 21:25:44 »
Kedves János,

Köszönöm, hogy válaszoltál! Megkérdezhetem, hogy nálad is terjedt a piros pötty a lábfejedre? Ill. azt szeretném még megkérdezni, ha ez már következménykonfliktus, akkor előfordulhat, hogy folyamatosan terjed már a lábujjak felé? Itt már lilás elszíneződésről beszélünk, mintha hematómás lenne....  :-[


       Nekem is volt régen a lábszáramon ez a pirospöttyös kezdőtünet.
       Vegyszerek permetezése volt akkor a dolgom. Úgy tűnt, hogy oda is szóródott valamennyi, volt egy enyhe rossz érzésem emiatt. Újmedicinás szemlélettel ez egy támadás ellen való-védekezés konfliktus. A pöttyök (festékes melanóma): védőréteg az irha különprogramja első szakaszában.

       Ha valaki ezt nem tudja, a tünetektől is hasonlóképpen fél, mint én a permetszertől annó. Ez következménykonfliktusnak minősül, ugyanazt a különprogramot élteti, mint amelyben az eredeti tünetek keletkeztek. Ettől következik be a tünetek terjedése.

      Magnólia, barátkozz meg a tünetekkel, mert csupán a tőlük való félelmed az oka, hogy vannak, mert az eredeti konfliktus már valószínüleg okafogyottá vált. Ha megbékülsz velük, ez konfliktusfeloldás lesz, és a kezdettől az idáig terjedő időnek megfelelő második szakasz idején lassacskán el fognak múlni. Ne foglalkozz velük, az idő elröpül, s egyszercsak hűlt helyük marad.

      Minden konfliktus (ami egyúttal rossz emléknek minősül) feloldására melegen ajánlom a Ho'oponopono módszert. Olvassátok Joe Vitale könyvét, amelyben a szerző leírja, hogy milyen elven működik ez a módszer. Én most csak a módszer letisztult alkalmazási módját mutatom meg:

Sexty János

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:Ismeretlen bőrkiütés
« Válasz #5 Dátum: 2013. Augusztus 08. - 12:34:57 »
   Nekem nem terjedtek a tünetek.
   Magnólia úgy tűnik, hogy a hirtelen válaszod idején még nem oldottad fel a félelmedet. Most ismételem: a tünetektől való félelmed okozza a tünetek terjedését. Ez a jel  :-[ mutatja számomra ezt. Kérlek az aggódás helyett alkalmazd az ajánlott módszert.

    Olyannyira nem akarok energiát adni az orvostudomány ijesztgetéseinek, hogy  ezt a szóhasználatot: 'hematómás' nem akarom érteni. A válaszom elhúzódását is ez a szó okozta. Bocsánat, ez önvédelem volt. És most (sajnálom, hogy ennyivel később) téged is arra ösztönözlek, hogy hagyd el a hagyományos orvoslás tanulmányozását, s térj rá az érthető, ijesztgetésektől mentes, magyarul beszélő Újmedicina elsődlegesként való használatára.

     Áldás !

Sexty János

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:Ismeretlen bőrkiütés
« Válasz #6 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 22:12:19 »
        Kedves Magnólia, bátorításul ide teszem a mi régóta kedvelt Gilénünknek, az itt már többször is megjelent videóját. Ha már láttad, úgy is jó, hátha valakinek ez még újdonság lesz.

        http://www.fenyorveny.hu/2013/08/a-doktorno-aki-meglatta-valosagot.html?spref=fb