Szerző Téma: Sötét, de nem véres széklet  (Olvasták 2277 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

szekely.tunde

  • *
  • Hozzászólások: 2
Sötét, de nem véres széklet
« Dátum: 2014. Június 29. - 19:21:09 »
Segitséget kérnék

Egy hónapja tudtam meg, hogy méhnyak polipom van és a biopszia után az orvos a teljes hiszterektomiat javasolta. Szerencsere nem ugrodtam bele. De a halál félelmem miatt, mive nem tudtam le nyelni a hirt ezert produkáltam a torkomban is egy elváltozást, de ezt már tudom mikorra fog elmulni. Ezen kivűl a hir közlése után hasmenésem lett, sötét szinü, nyálkás. A vizsgálat ki mutatta a clostridium difficile parazitát, de vér nem volt a székletbe, az érdekes, ha a minta szedővel egy fehér papirra tettem akkor inkább zöldnek tünt mint feketének. Ay orvos azt mondta, jelentkezhet vér is mert ezek a parazitak sebet ejtenek a végbelen (amit en is lattam a tükrözésen), fel irt metronidazolt és flukonazolt, amit csak kesőbb keztem el szedni de csak pár napig mert nem akarom késleltetni a mehnyak polip elbontását.
Sajnos nem tudom beazonositani az atlaszban az elváltozás tipusát, mivel nálam a sötét széklet nem a véres székletet jelenti. Nincsenek ezzel kapcsolatban más tüneteim, csak jobban kavarog bennem a szel és napi 1, 2 vagy három szeklet.

Ebben kérnék segitséget