Szerző Téma: Gége és nyirokrák  (Olvasták 2769 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Batuska

  • *
  • Hozzászólások: 4
Gége és nyirokrák
« Dátum: 2017. Január 22. - 14:38:28 »
5.2.2., 4.1.10
Tisztelt Fórumozók, Szerv Atlasz szerkesztői!
Nagy örömmel, sorstársak segítségével, ajánlásával találkoztam néhány hete a Szerv Atlasszal. Mind formájában, mind tartalmában lenyűgöző az a tudás mennyiség , rendszerezettség, amely még egy laikus számára is érthetővé teszi a betegségének kialakulásának okát, módját. Egyetlen egy gondom van, hogy a több mint 24 e. kérdésre nem találom a választ, leginkább pedig a hogyan továbbra, a kezelés folytatására, esetleges visszaesés megelőzésére,az ide-oda gyógyulást megelőzendő. A saját betegségem kialakulását, annak okait szinte betűről betűre beazonosíthatóan megtaláltam az atlaszban.
Rövid történetem a következő. 54 éves normál életmódot élő, férfi balkezes mérnök vagyok. Második házasságomban élek boldogan. Két felnőtt gyermekem van , Ők teljesen független önálló életet élnek már évek óta. Közel két éve diagnosztizálták nálam a gégerákot, melyet a rák igen gyors és agresszív kialakulása és szervezem jó állapota miatt , egy nagyon erős, intenzív kemoterápiával, majd szintén nagyon erős, kemény sugárkezeléssel kezelték tavaly júniusig. Az ezt követő első havi kontroll vizsgálaton a kezelés mértékét és hatékonyságát, a gyógyulásomat megfelelőnek ítélték. Ekkor jeleztem, hogy a jobb vállamnál a kulcscsontom felett néhány meggymagnyi, borsószem nagyságú duzzanat alakult ki, ami addig nem volt, válasz az volt, hogy a sugárkezelés hatására az ott lévő szövetek összeálltak, majd idővel elmúlik, amolyan mellékhatás, különben is a labor eredményeim jók. Egy hónap múlva a kontroll vizsgálaton (ahol szintén jók voltak a labor eredményeim), jeleztem és hát szemmel láthatóan érzékelhető volt, többszörösére nőttek méreteikben és darab számukban  is a jobb vállamnál lévő duzzanatok. Ekkor azonnal mintát vettek a szövetekből és néhány nap múlva közölték, hogy rosszindulatú , igen agresszív lefolyású nyirokmirigy daganat alakult ki, amelyre az onko-team azonnali kezdéssel kemoterápiás kezelést javasolt. Ez a kezelés tartott 4 hónapig, majd közölték velem, hogy mivel az addigi kezelésem teljesen hatástalan volt, sőt folyamatosan mind nagyobb területre terjedt ki, abbahagyják a kezelésemet, nem látják értelmét, keressek én bármilyen gyógyulási formát, a kórházba akkor jelentkezzem , ha közben bármilyen érdemi változás történik a gyógyulásomban. Azóta mintegy 3 hete voltam egy teljes körű labor vizsgálaton , melynek eredménye abszolút rendben volt, és egy onkológus sebész megvizsgálta a vállamat, mert a kialakult daganatok folyamatosan kifakadtak, napi 3-4 szeri átkötözést igényeltek. Ez azóta is így van, kisebb-nagyobb intenzitással, szünetekkel. A daganatok azóta gyakorlatilag befelé terjeszkednek, elnyomva a hangszálaimat és erősen gátolva a nyelésemet. A táplálkozásomat tavaly október óta PEG.-en, gyomorszondán keresztül végzem speciális tápszerrel, nagyjából tartva súlyomat. A szerv atlasz gége és nyirokrákkal foglalkozó konfliktus típusánál egyértelműen beazonosítható volt a kialakulás időbelisége, oka. Az életemet mintegy 25 éve végig kísérte az alkoholizmusom, a munkahelyi stressz és az ezt folyamatosan végigkísérő önbecsülésem, önértékelésemből adódó félelmi konfliktus és az összes addigi szeretteim, környezetem folyamatos becsapása,anyagi létem teljes elvesztése. 2007 és 2012 között kétszer ítéltek el pár hónapos letöltendő börtönbüntetésre, a mostani betegségemet egy ájulásos rosszullét kivizsgálása mutatta ki, ami után pár nappal immár harmadik alakalommal kellett börtönbe vonulnom, úgy hogy még folyamatban volt egy szintén börtönnel fenyegető lezáratlan ügyem. A betegségem kialakulása, diagnosztizálása után a teljes családom kitartott mellettem, maximálisan segítenek mindenben, kizárólag a gyógyulásomat szem előtt tartva. Közben a Köztársasági Elnöki kegyelemben részesültem, a függő ügyem a lehető legkedvezőbben lezárult és küzdök a teljes gyógyulásomért. A küzdelmem természetesen az érzelmi konfliktusok teljes körű lezárásával, életmód váltással , a családom részéről óriási szeretettel és a Tőlük telhető anyagi segítséggel zajlik. A természettől kapott lehetőségeket pedig kétféle pecsétviaszgomba, spirulina tabletta (kék és zöld alga keverék), vas pótló tabletta folyamatos szedésével alkalmazom. Az állapotom teljesen változó, vannak nagyon nehéz fájdalmas és viselhető napok. A kérdésem ezek után úgy áll Önök felé, hogy mindaz, amit eddig tettem elégséges- e teljes körű gyógyulásomhoz, van -e még valami, amit tennem kéne?

Orlik Ilona

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Gége és nyirokrák
« Válasz #1 Dátum: 2017. Január 23. - 16:47:01 »
Kedves Batuska!
Látszik, hogy az élete óriási változásait az agyi vezérlés érzékelte, és beindultak a szöveti helyreállítási folyamatok, amikhez testi tünetek, fájdalmak is társulnak, sajnos. Tartson ki! Ezt a szakaszt valóban érdemes támogatni, tehát anyagi szinten jöhetnek a vitaminok, nyomelemek, amiket egyébként is fogyaszt.
Ha ennél többre is bátoríthatnám, akkor azt javaslom, hogy tanuljon! Mérnökként frissítse fel ismereteit a kvantumfizikával kapcsolatban, mert egészen biztos vagyok benne, hogy sok érdekeset rejtenek még az Ön számára.
Induljon ki abból, amiben otthonosan mozgunk, de haladja is meg azt!
Bizonyára hallotta már az Einsteinnek tulajdonított mondatot:
"Nem lehet megoldani a problémákat ugyanazzal a gondolkodásmóddal, amivel csináltuk őket."
Ha a változás mellett tette/tették le a voksot, akkor most meg ne álljon! Akkor haladjon tovább a megértésben, amihez ismeretszerzéssel tud eljutni. Amikor a rezgések szintjével foglalkozik, eljut majd oda, hogy összefüggést lát a szervezete és a test szöveteinek a változása közt.
Úgy gondolom, hogy a táplálékkiegészítők fogyasztása mellett szükséges a szellemi táplálék, hogy megerősödjön a hite a gyógyulásban.
Ehhez a Youtube csatornán  kapásból két videót ajánlok:
- az egyik Kvantummechanika című film (45 perc),
- a másik (kb. 26 perces) A rezgések szerkezetformáló hatása címen található meg.
Sok sikert kívánok a testi és szellemi épülésben, ami óhatatlan a lélek épülése is! Ez pedig így nem más, mint az EGÉSZ-ség. ;-)
Orlik Ilona

Batuska

  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Gége és nyirokrák
« Válasz #2 Dátum: 2017. Január 24. - 13:20:19 »
Kedves Ilona !

Nagyon köszönöm válaszodat, nagyon fontosak az ilyen és ehhez hasonló- bárkitől is- származó biztató szavak és tanácsok.
Valószínűleg nem mondok Neked különösebb újdonságot, de más is felhívta már a figyelmem arra, hogy a kvantumfizikának, kvantumgyógyításnak sok közös pontja, szemléletbeli és gondolkodásbeli  metszéspontja van a biologika által javasolt gyógyítási módszerrel .
Most például Richard Gordon : Kvantumérintés 2.0  könyvéből igyekszem a kvantumenergia felhasználását bevonni a gyógyulásomba.
Ebben és a többi ajánlott könyvek átolvasásában, értelmezésében jelenlegi szellemi befogadó kapacitásom szab határokat.
Kb. tizede mint régebben volt, baromi gyorsan elálmosodok bármilyen olvasmányon, ráadásul, amit addig olvastam,azt is még egyszer át kell frissítenem .
Más jellegű, de ide tartozó kérdésem is lenne még.
Sajnos jelenlegi fizikai, anyagi és pénzügyi állapotomban nem tudok eljutni a Biologika Szabadegyetem által szervezet 4 napos tréningekre,találkozókra. Ugyanakkor úgy érzem, mindenképpen szükségem lenne a Szerv Atlaszban leírtak és dokumentáltak, valamint a szintén ehhez szervesen kapcsolódó a CD-én rögzített információk mellett az ott elhangzottak megismerésére, hasznosítására. A 24 ezer kérdés meg van, ez ok., de nem találom a válaszokat, vagy nem biztos hogy jó helyen keresem stb.
Én nem akarok ezekből vizsgázni, oktatni, előadni , én csak egyszerűen hiszek ebben a módszertanban az öt természettörvényben. Úgy érzem viszont, hogy az utolsó lépcsőt nem tudom megmászni és közben piszkosul félek az időfaktortól ,hogy éppen lekésem a lényeget. Nem azt, nem úgy ,nem arra stb csinálom mint amit kellene, szörnyű érzés.
Kérem nyugtassanak meg, vagy mondják meg, hogy alaptalanok a félelmeim. Legyek türelmes, csináljak mindent ugyanúgy mint eddig, vagy....... mit csináljak, ne csináljak.
Remélem értitek a problémámat és segítetek feloldani ezt a bizonytalanságot.

Előre is köszönöm a válaszotokat, ja és elnézést, hogy közben hol tegezek, hol magázok, maradjunk a tegezésnél, Roberto is ezt javasolta.

Üdv, Batuska



Nanetta

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Gége és nyirokrák
« Válasz #3 Dátum: 2017. Január 27. - 17:15:02 »
Kedves Batuska!

Csatlakozom Ilonához egy Gregg Braden ajánlással:)

Én finom lelki oldásokat ajánlok, a gyógyulási folyamat megy, de minden segítséggel érdemes támogatni. Nekem most egy balesetem volt, és a biologikus barátaim nagyon sokat segítenek az arcom regenerálásában. Prana nadis barátom, Ugróczky Csaba energiázása után megmozdul az addig fadarab felső ajkam, bioptron lámpát kaptam kölcsön, az is olyan, mintha nyáron simogatna a napsütés. Hussein Éva EFT-vel oldotta a balesetben megéltekhez hasonló gyökérokokat, amik az eslő szakítást idézték. Gyógynövények, minden, ami jól esik, sok-sok szeretet befogadás!

Én a kezdetre és a végre helyezném a hangsúlyt:

A kezdet, a múltbeli traumák, amik, ha nincsenek feloldva, rárezgünk a mostani porblémákkal, és az, hogy a lélek élni akar-e vagy valamiélyen hiedelem miatt a halált választja. Eleve sokan élnek a halál energiáival, ami nyugodt, békés, erős, biztonságos, míg az élet törékeny és nehéz. Családállítással szoktuk segíteni azt, hogy kinyomozzuk, hogy a racionális részünkkel (kb. 5%) ellentétben mi felé igyekszik a lélek (tudatalatti kb. 95%). Ha nem is csinálsz családállítást (nagyon erős oldás tud lenni, ami először sokszor rosszabbítja az állapotot, aztán hirtelen javul), a tudatod döntse el, hogy szőröstől-bőröstől az életet választja. Az élet minden örömét, élvezetét és tapasztalását, akkor is, ha még nem érted, miért jó az neked. Bizalom.

Ez a kezdet, hogy élni akarjon a lélek, összefügg a véggel, ami az a cél, ami miatt élni akarjon. Érdemes meghatározni a célokat, évre, ötévre, harminc évere...

Minden apró jelre figyelj, hogy neked mi a jó módszer, vagy ki az embered, aki akár egy mondattal meg tud benned fordítani dolgokat. Szoktuk javasolni a kiírást és az infókérést.



Írd be a naptáradba a kérdést:

Mivé kell változnom, hogy meggyógyuljak? Milyen információt kell még megkapnom? Minek kell még történnie a tökéletes gyógyulásomhoz és hogy pezsegjen bennem az élet?

És írd be a naptáradba mondjuk minden kéthét végére, hogy mit értél el ebben a kéthétben, írd azt, amit az intuíciód sugall. Az eredményeket, amiket el tudsz képzelni!

Biztos vagyok benne, hogy a szemedben élet ragyog, hiszen megtaláltad a gyógyulás forrását a biologikát, jó úton vagy! Gyors gyógyulást! (Bocsánat, hogy tegeződtem, így jött:)

Batuska

  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Gége és nyirokrák
« Válasz #4 Dátum: 2017. Március 12. - 13:55:33 »
Férjem szemében már semmi nem ragyog. A hét közepén roppant szenvedések után elhunyt.

Orlik Ilona

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Gége és nyirokrák
« Válasz #5 Dátum: 2017. Március 12. - 14:03:46 »
Ez valóban szomorú hír!  :'(
Amikor írt, érződött, hogy a legjobb úton jár a lelki változásban.
Nyugodjék békében!
Együttérzésem!
Orlik Ilona

Nanetta

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Gége és nyirokrák
« Válasz #6 Dátum: 2017. Március 12. - 14:39:41 »
Kedves Batuska!

Nagyon sajnálom, ami történt. Részvétem. :'(