Szerző Téma: 126 infarktus (pontosabb nevén: szívlassulás, szívmegállás esemény) MA  (Olvasták 2965 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:infarktus (pontosabb nevén: szívlassulás, szívmegállás esemény)
« Válasz #1 Dátum: 2010. November 26. - 23:47:33 »
Infarctus (infarktus) belső szerv, vagy szövet elhalása
Infarctus cordis: szívroham, infarktus

Konfliktustípus: birtokveszteségi vagy nemi frusztráció/nemi visszautasítás konfliktus
Érzelmi tartalom férfias érzelemvilággal: "Elveszítettem, elvettek tőlem valamit, ami az enyém, amit enyémnek érzek. Elhagyott a feleségem, elveszítettem az állásom, lenyugdíjaztak- lecsökkent az életterem, lecsökkent, vagy elvették a birtokterületem."
Érzelmi tartalom nőies érzelemvilággal: "Megcsaltak, megerőszakoltak, nemi zaklatásnak vagyok kitéve. Kirakott, elhagyott a férjem. Nem vesz feleségül, nem akarok férjhez menni, nem tudunk összeházasodni, nem közösül velem."

VIGYÁZAT! Ez egy olyan különprogram, ami önmagában is lehet veszélyes!

A szívkoszorúér-artéria infarktus, valójában nem is szívinfarktus (!), mert a tüneteket nem a szívizom sorvadása okozza! Legfeljebb infarktus-szerű eseménynek nevezhetjük. Ez az esemény nem más, mint a szívkoszorúér-artéria különprogramjának epileptoid krízise: erős szívfájdalmak, hidegrázás, átmeneti eszméletvesztéssel, szívlassulással, esetleg szívleállással. A továbbiakban úgy nevezzük, mint szívinfarktus-esemény, szívlassulás esetleg szívmegállás.

Az életveszélyes szívinfarktus-esemény egy nemi/birtok konfliktus epileptoid krízisében lép fel. Ez a szívkoszorúér intima különprogramja. Az intima reléje a szívritmus-szabályozó relé mellett van, ezért a duzzanat átmeneti szívritmus-zavart, pontosabban szívritmus-lassulást, vagy súlyos konfliktusnál akár teljes szívleállást okozhat - ha a konfliktus aktivitás tovább tartott 9 hónapnál, és nem állt fenn konstelláció! A szívmegállás tehát agyi esemény miatt következhet be.

A szívkoszorúér-véna különprogram, és a vele járó tüdőembólia önmagában nem életveszélyes.



Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:infarktus (pontosabb nevén: szívlassulás, szívmegállás esemény)
« Válasz #2 Dátum: 2010. November 26. - 23:47:41 »
3