Szerző Téma: Hüvelyfertőzés  (Olvasták 2864 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

marcsii

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 17
Hüvelyfertőzés
« Dátum: 2012. Május 07. - 20:44:59 »
Sziasztok !

Mi a helyzet akkor ha valakinek rendszeresen visszatero huvelyfertozese van, ami eros viszketessel jar es minimalis valadekkal, ami nem szamottevo. Altalaban menstruacio utan jelentkezik par nappal. Regebben magatol elmult, most viszont masodik hete tart es nem akar elmulni. Nagyon kellemetlen, probalom elfogadni es kivarni a veget, de nagyon nehez. Mivel mostanaban /szerencsere/ nagyon sok megoldas utani szakaszon megyek keresztul igy ezt is annak vettem eddig, de mostmar kezdek ketsegbeesni.

Roberto

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 942
Re:Hüvelyfertőzés
« Válasz #1 Dátum: 2015. December 17. - 03:37:10 »
Szia Marcsii! Az, hogy hüvelyfertőzés, igencsak tág fogalom. Kétféle szövet található a hüvelyben, ami gyulladásos tüneteket tud produkálni (egy elváltozás különprogram megoldás utáni szakaszában) ezeket szokták fertőzésnek nevezni, diagnosztizálni. Az egyik a hüvely laphám különprogramja, a másik a hüvely laphám alatti mirigyes szöveteinek elváltozás különprogramja. A laphám hüvelyre asszociált elhatárolódási konfliktus, a mirigyes részek pedig hüvelyre asszociált piszoksági, mocskossági konfliktusra reagálnak. Elég sokáig nem válaszolt senki a hozzászólásodra, lehet azóta már rég túl vagy rajta. Ha esetleg rájöttél hogy mi volt az (melyik ellenérzésed) megköszönöm, ha megosztod a tanulságodat. Üdvözlettel, Roberto

marcsii

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Hüvelyfertőzés
« Válasz #2 Dátum: 2016. Február 29. - 13:13:40 »
Akkor a problémám ugyan megoldódott de most azert jöttem vissza szétnézni s fórumra mert ujra visszatért es mostmar kb 6 hónapja minden menstruacio után visszatér. Próbálom keresni a konfliktusokat de nem nagy sikerrel. Mivel azt olvastam hogy megoldás utáni szakasz ezert azt gondolom ( remelem jol ) hogy nagyobb bajt nem tudok belőle csinálni mert mindig meg is oldódik, szóval tenyleg csak keresgetnem kell. Ha esetleg tudtok nekem segiteni ötletekkel, hogy merre keresgessek, azt nagyon megköszönném.

Orlik Ilona

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Hüvelyfertőzés
« Válasz #3 Dátum: 2017. Január 11. - 20:31:00 »
Kedves Marcsi!
Remélem, jól vagy!
Meglehet, hogy már a viszketéstől, folyástól szeretnél elhatárolódni? Azt érzed mocskosnak?
Az a tapasztalatom, hogy a homeopátia segít enyhíteni a tüneteket, és ezzel a sínről is egyszerűbb lehetne lejönnöd. Fontos volna olyan szakembert találni, aki az alkati szered beállítaná, szerintem.
Üdvözlettel: Orlik Ilona