Szerző Téma: égő szemkönnyezés  (Olvasták 2924 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Jucinor

  • *
  • Hozzászólások: 6
égő szemkönnyezés
« Dátum: 2011. Június 20. - 04:27:20 »
Sziasztok!

A következőkben kérném a segítségeteket. Jó pár éve, többnyire nyaranta, egyik pillanatról a másikra el kezd könnyezni a szemem, ami a égő, csípő érzéssel párosul. Próbálok odafigyelni mostanában, hogy a tünet megjelenésekor hol vagyok, mit teszek stb stb, de egyszerűen nem tudok rájönni az okára. Az is érdekes, hogy nem minden évben jön elő a tünet. Eddig még "megúsztam", mert mindig csak az egyik szemem kezdett el könnyezni, de idén egyszerre produkálja a tünetet mindkét szemem. Ez vezetésnél nem a leghálásabb dolog. Korábban (naiv koromban  ;) ) voltam szemészeten, ott szemcseppet írtak fel.

"Cseppentsek bele, ha érzem, hogy jön a könnyezés"- mondta az orvos. Ám ez a kellemetlen, égő könnyezés nem jelenti be az érkezését. Egyszerűen csak jön és akkor egyszerűen várnom kell jó 1-2 percig, mert addig alig bírom kinyitni a szemeimet.

Szeretnék megnyugtatni mindenkit, hogy jelenleg Kanadában tartózkodom, ahol a barátaim szoktak vezetni. Szóval nincs senki veszélyben!  :) De nemsokára hazamegyek és akkor vezetnem kell.... Szóval, ez sokunk érdeke lenne, hogy megtaláljam, milyen konfliktust nem sikerül(t) megoldanom.

Talán nem akarok valamit meglátni? Vagy láttam valamit, ami megviselt? Vagy merre induljak? Lenne ötlete valakinek? Vajon az aktív, vagy a megoldási szakaszban járok?

Szeretettel köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv: Jucus