Elváltozásokkal kapcsolatos infók, témák, esettörténetek > Egyéb kapcsolódó témák (vegyesen)

Dr Hamer gyógyító zenéje

(1/1456) > >>

Bess:
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy  Dr. Hamer gyógyító zenéje valóban működik? Kinek mi erről a véleménye?

Orlik Ilona:
Kedves Bess!
Az én véleményem az, hogy működhet a zenéje.
Masaru Emoto kísérletei bebizonyították a zene vízre gyakorolt hatását. Az emberi test nagyrészt vízből áll, ezért hatással van ránk a zene.
Ki más, ha nem maga Hamer doktor volna az, aki a folyamatábrát kitűnően átlátva képes a tudományos megközelítésen túl a művészi megfogalmazására is.
Ajánlom ezt a videót:

A rezgések szerkezetformáló hatása - YouTube


Orlik Ilona

harsanyiz:
Szia,

Az én elméletem szerint ez a zene (sok klasszikus zene is erre a mintára épül) modellezi az aktív szakaszt utána a megoldási szakaszt.
Ez a két szakasz van leírva a dalban. Mikor ezt hallgatja az ember, (mivel a tudattalan szimbolikával dolgozik) és a zenei hangok akkordok bizonyos érzelemvilágba kalauzolják az embert, így olyan mintha átélné az ember a konfliktusát és megoldaná. Egy idő után ha megszokja ezt az állapotot az agy, nem tekinti váratlannak a kialakult drámát, de legalábbis csökken a drámaiság.
Van benne logika. A leghatásosabb éjszaka hallgatni, mikor alszunk nagyon halkan, hogy alvásban ne zavarjon.

Én jelenleg is tesztelem, úgy tűnik, hogy valódi hatása van! Viszont kitartást igényel ez is.
Rengeteg klasszikus dal is követi a sémát, hogy tudatosan vagy tudattalanul azt nem tudom a lényeg, hogy Dr. Ryke Geerd Hamer folyamatos munkájának köszönhetően mindig valami új és új összefüggések kerülnek elő.
Gondoljunk csak a filmekben hallható zenékre, milyen állapotokba tudják hozni az embert érzelmileg?

Николай Зелов:
Когда Вы Примете решение купить в магазине САНмебель в Киеве или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,
вы можете быть уверенными в высочайшем качестве товара. Надёжность и долговечность при
сравнительно небольшой стоимости  уже давно убедили различных покупателей в правильности решения,
сделанного ими в то время. Останавливая свой выбор конкретно на нашей мебели, вы будете изумлены
оптимальным соотношением «цена/качество».
А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание
оборудование для СТО
тут покупали по низкой цене и весьма довольны.
Также наш партнер магазин мебели Киев
Купить мебель в киеве украине

LouiseBlumnBB:
 
http://www.catspensafaris.com/bkalprof/aluminum-rectangular-tubing-round-corners/   

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése