Szerző Téma: Segitseg felajanlas  (Olvasták 2803 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Enike

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 17
Segitseg felajanlas
« Dátum: 2015. Január 28. - 18:45:04 »
Sziasztok Biologikasok!

Szeretnem felajanlani segitsegemet mindazoknak, akik valaszt keresnek elvaltozasaik okara, most meg ingyen es skypeon keresztul. Ezt azert teszem, mert szeretnek gyakorlott konzulens lenni es minel tobbet "gyakorolni", minel tobb esetet felismerni. 2015 aprilisaban vizsgazom.Tehat a segitseg mindkettonknek jo, en gyakorlok es te megismered az okokat, legalabbis ha rajovunk egyutt.

En 2013 es 2014-ben vegeztem az alap es halado tanfolyamot + a konzulensit is. Hollandiaban lakom, ezert csak skype-on vallalok beszelgetes. Termeszetesen minden elvaras nelkul, garantalni en semmit nem tudok. De tervem, hogy en itt Hollandiaban az Uj Medicinat bevigyem a koztudatba, igy minel tobb esettanulmany, annal jobb nekem.

Irj, ha segitsegedre lehetek: info@enifit.nl a cimem. Es utana megbeszelunk egy online talalkozot.
Csak olyan beszelgetotarsat vallalok, aki mar ismeri az egesz uj medicina alapjait, megnezett tobb videot, komolyan veszi az egeszseget de valamilyen modon megsem tud rajonni, hogy miert lett elvaltozasa. En csak a felderitesben szeretnek segiteni, minden kovetkezmeny es igeret nelkul.
 
Elore is koszonom nektek!
Enikö

szeretet-hit

  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Segitseg felajanlas
« Válasz #1 Dátum: 2015. Február 03. - 18:20:25 »
Kedves Enike  segítségét kérném Tudom hogy önmagam hoztam létre a bal fülem süketséget pontosan 1hete kedden 1-ho 27-dikén úgy hogy egyensúly zavarom is támadt . viszont előtte való napokban lázas voltam de az elmúlott és utána vége lett a bal fülemnek az orvosok nem tudják mitől a közeljövőbe megyek agyi ct-re  fájdalmam a fülemben nincsen de folyamatos fül zúgásom van  egy folytában .Szeretnék segítségét kérni  vagy valakit ajánlani aki rátudna vezetni a  kiváltó konfliktusra és milyen hosszú lehet a lefutási szakasz ..Nagyon szépen köszönöm a választ .Áldást békességet és nagyon sok SZERETETET kívánok...Bartha Lajos 

Enike

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Segitseg felajanlas
« Válasz #2 Dátum: 2015. Február 03. - 21:39:25 »
Kedves Lajos, szivesen segitek, vegyuk at h mi tortent. Tudsz skypeolni? Vagy ha az nem jon ossze, akkor emailben is tudunk irni egymasnak. Kerlek irj az  info@enifit.nl  cimemre es megbeszeljuk a lehetosegeket.
Addig is kitartast kivanok! A suketseg ideiglenes es mar a megoldasi gyogyulasi fazisban vagy, viszont a fulzugas a konfliktus aktiv szakasz jellemzoje, igy nagy valoszinuseggel ide-oda kapcsolgatsz.
A konfliktus erzelmi tartalma: hanggal, hangokkal, hallassal kapcsolatos visszautasitasi konfliktus. Konkret hanggal vagy frekvenciaval kapcsolatban. Valamit nem akarsz hallani, hallgatni, irrital es terhedre van, nem birod. Utalom a fulcsengesem. Nem hagy beken valaki es hallgatnom kell ami engem nem erdekel.
Udvozlettel Eniko

szeretet-hit

  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Segitseg felajanlas
« Válasz #3 Dátum: 2015. Február 04. - 07:28:37 »
Kedves Enike köszönöm szépen a választ.  fontos lenne számomra a beszélgetés igen amit leírtál abban van az igazság a kibe kapcsolásnál  a Skype-cimem- vajarvajar1   el küldeném e-mailben is és tudnánk alkalmazkodni hozzád bármikor tudok beszélgetni csak egyeztessünk  Köszönöm szépen sok SZERETET néked ... nagy öröm számomra a leveled .köszönöm