Szerző Téma: Fáradtság  (Olvasták 3222 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

lr

  • *
  • Hozzászólások: 4
Fáradtság
« Dátum: 2013. Január 05. - 15:49:56 »
Sziasztok!

Milyen Biologikus magyarázata van annak, ha 10-kor lefekszem aludni és másnap délig (!), tehát majd 14 órát alszom és ennek ellenére karikás, fáradt szemekkel ébredek , úgy, mintha csak 5-6 órát aludtam volna? Mi akadályozhat a  pihentető, feltöltő alvásban?  :o

Egyébként próbáltam kitalálni, de figyelek az étkezésre, a nyugalomra, folyadékbevitelre, stb... Szóval nem értem.  :-\

Remélem tudtok segíteni!
Előre is köszönöm!  ;)

R

H. Éva

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 288
Re:Fáradtság
« Válasz #1 Dátum: 2013. Január 05. - 23:08:09 »
Kedves lr !

A fáradtságnak többféle oka lehet.
Az Ujmedicína szerint a megoldás utáni A és B utószakaszra jellemző a "fáradt vagyok, álmos vagyok, nem tudok eleget aludni" érzés. A biológiai értelme, hogy pihenésre késztessen a hatékonyabb gyógyulás érdekében.

A fáradtságnak más (nem újmedicínás ) okai is lehetnek, többek között vitaminhiány, vagy méreganyagokkal való telítettség...

        Üdvözlettel: Hussein Éva

Vadvirág

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 1582
Re:Fáradtság
« Válasz #2 Dátum: 2013. Október 07. - 23:08:23 »
A fáradtságnak más (nem újmedicínás ) okai is lehetnek, többek között vitaminhiány, vagy méreganyagokkal való telítettség...

...esetleg oxigénhiány vagy mozgáshiány is szóba jöhet, és mivel tél derekán tetted fel a kérdést, a napfény hiányát is ide sorolnám.
Mi történt végül, kiderült? Elmúlt a fáradékonyság? Ha erre játsz, megoszthatnád a tapasztalataidat... :-)

A témát átteszem máshova, mivel a fáradtság az új medicina jelenlegi állása szerint ( :) ) nem konstelláció eredménye.