Szerző Téma: Merevedési zavar  (Olvasták 2157 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

okolonia

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 12
Merevedési zavar
« Dátum: 2018. Március 02. - 13:28:13 »
Kedves Biologikusok!

A témával kapcsolatban van valamilyen információtok? Ha igen, osszátok meg velem, kérlek, mert az összes keresésem csődöt mondott... többek között... :D

okolonia

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Merevedési zavar
« Válasz #1 Dátum: 2018. Október 07. - 07:18:19 »
250-en olvastátok, hogy nem áll föl a faszom. Választ nem kaptam. Véleményt nem kaptam. Veletek minden rendben van?

Rolee

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re:Merevedési zavar
« Válasz #2 Dátum: 2018. Október 07. - 10:19:45 »
A Szerv Atlaszban nem lehet megtalálni, de szerintem meg kellene vizsgálni azt, hogy mennyire stresszelsz azon, hogy Jaaj nem fog felállni a cerka, főleg szex előtt/alatt.  Amúgy se számíts nagy aktivitásra itt, mert a fórum jóformán kihalt.  Az előbbi meg csak egy vélemény volt a részemről, de ha mégis ez a helyzet, hogy előre félsz attól, hogy nem fog felállni, akkor valószínűleg ennek az érzelmi konfliktusnak az eltávolítása a megoldás.
Más ötletem nekem nincs.

H. Éva

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 288
Re:Merevedési zavar
« Válasz #3 Dátum: 2018. November 27. - 18:03:01 »
Kedves Okolónia !   

Figyelmedbe ajánlom Barnai roberto előadását a
Természetgyógyász Magazin Karácsonyi fesztiválján.Időpont: 2018. december 2., vasárnap, 9.00-től 19.00 óráig
Helyszín: Villányi úti Konferenciaközpont, Budapest XI., Villányi út 11–13.
   
BARNAI ROBERTO
Szexuális zavarok – hormonális problémák – Új Medicina

Időpont: 15.00–15.40

Roberto előadásában a frigiditás, impotencia, hormonális problémák és szexuális zavarok témakörét veszi górcső alá, és az öt biológiai természettörvény felvázolásával megoldást is kínál. Gyógyító eredményei önmagukért beszélnek: ami egykor szégyen volt, az ma már – durva beavatkozások nélkül is – megoldható feladat.

Üdvözlettel: H. Éva