Szerző Téma: szívritmuszavar  (Olvasták 3305 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
szívritmuszavar
« Dátum: 2010. November 26. - 22:16:32 »
asd

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:szívritmuszavar
« Válasz #1 Dátum: 2010. November 26. - 22:16:41 »
Arrythmia (aritmia): ritmuszavar. A szív ütemének megváltozása.
Konfliktustípus: birtokveszteségi vagy nemi frusztráció konfliktus, illetve lehet egy sajátos teljesítménnyel kapcsolatos önértékelés-letörés.
Az első esetben jobbkezes férfinál  és balkezes nőnél elsődleges nemi/birtok konfliktusként, ha a szívkoszorúér artéria az érintett, balkezes nőnél vagy jobb kezes férfinál másodlagos konfliktusként vagy hormonális kibillenés következtében (a kezűség és a hormonális állapot meghatározó). A szívkoszorúér véna érintettségekor a kezűség éppen ennek az ellenkezője. A szívizom érintettségekor a hormonális állapot nem számít.
Érzelmi tartalom férfiaknál: "Elvesztettem, elvettek tőlem valamit ami az enyém, amit enyémnek érzek. Elhagyott a feleségem, elveszítettem az állásom, lenyugdíjaztak -lecsökkent az életterem, illetve lecsökkent vagy elvették a birtokterületem."
Érzelmi tartalom nőknél: "Megcsaltak, megerőszakoltak, nemi zaklatásnak vagyok kitéve. Kirakott, elhagyott a férjem, nem vesz feleségül, nem akarok férjhez menni, nem tudunk összeházasodni, nem közösül velem."
Ha a szívizomzat az érintett, akkor az érzettartalom: "Nem bírok teljesíteni, túl sokat várnak, követelnek tőlem, becsapnak, kihasználnak, kizsákmányolnak. Nem tudok annyit teljesíteni, hogy kilábaljak a helyzetből, kicsi a teljesítményem."

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:szívritmuszavar
« Válasz #2 Dátum: 2010. November 26. - 22:16:49 »
asd