Elváltozásokkal kapcsolatos infók, témák, esettörténetek > Fizikai elváltozások BETEGSÉG ELNEVEZÉSEK szerint

Inzulin rezisztencia

<< < (2/3) > >>

judo15:
Az IR! nàlam sajnos több éve van,csak most diagnosztizàltàk,mert fiatalabb koromban pszichés betegségnek tartottàk a normàl cukor melletti àjulàsom. Ami nyilvàn igaz,de nem az orvosok valósàgàban szeretném negoldani ezt a konfliktust,hanem valójàban biologikai alapon. Segítene vki? Kösz9nöm! :P ;)

Imelda:
Kedves judo15! Szeretettel ajánlom figyelmébe az alábbi videót! Roberto itt gyönyörűen elmagyarázza az IR lehetséges okát!



Jobbulást!  ;)

judo15:
Köszönöm!!!!Ez jólesett! Bàr nyilvàn önkritikàn is alapul a felismerés,de és tényleg minden önsajnàlattól mentesen kérdezem....akkor létezik,hogy magamtól való,testemtől való undorodàs is ide tartozik? Alacsony cukrom mellett magas az inzulinom,ir-rekövetkeztetnek a dokik. Szóval én nem màstól,magamtól,és ördögi kör,mert ennek következtében híztam is,ami nem segített abban,hogy végre elfogadjam magam.
Teljesen igazolni làtom a videóban fejtegetést,miszerint magas cukor ellenàllás miatt alakul ki,nagymamàm első és màsodik férje is alkoholista volt, szegény 23- as cukorszintekkel élt. :'(
Àm tényleg kérdezem...ir lehet önundorodàstól is,mert küzdök a súlyommal,de minél jobban fogyózom,mozgok,annàl testesebb lettem. Köszönöm még egyszer a vàlasdzt. Szép vasàrnapot!!!!

Imelda:
Kedves Judo15!

Örülök, ha segített a felismerés :). Ez a lényeg. Igen, bármitől lehet undorodni, önmagunktól is. De minek? Hova vezet? Kinek jó? Számtalan módszer van, ami segíthet. Hiszen van, amikor a megbékélés a helyzettel, van, amikor ez az utolsó csepp, hogy elkezdjünk változtatni. Jómagam sem vagyok egy nádszál alkat, tudom nem könnyű. De ha azt helyezzük előtérbe, ami zavar, akkor elfelejtjük értékelni azt, ami gyönyörű körülöttünk és bennünk. Szemüveget kell váltani :). Szeretettel: Imelda

judo15:
Köszönöm! ;) ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése