Szerző Téma: Mandulagyulladás  (Olvasták 7219 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Tutmozis 6

  • *
  • Hozzászólások: 7
Mandulagyulladás
« Dátum: 2012. Október 07. - 14:56:39 »
Üdvözlet.

Konfliktus:
Volt egy dolog, amit egy személynél elakartam érni, és minden úgy tűnt hogy úgy is lesz, erre szinte a meglepetésemre nemet mondott, és mérgessé tett, se nem tudtam elfogadni. Azt tudtam, hogy úgy is sikerül majd... fél év elteltével, összejött amire vágytam, és lefutott a program, mely kb. 5-6 napig tartott. Feküdtem eleget.

Következő tünetekkel:
- kis bal fül fájás, majd elillant
- bal mandula fájdalom, mely eltartott 3 napig
- nyaki-nyirokcsomó duzzadás
- nyelési gondok
- állandó nyál folyás
- kis láz
- az utolsó 1-2 napon a jobb mandulámra is átterjedt


Konfliktus:
DE, 3 hétre rá, újra felmerült hogy mégse lesz úgy ahogy szerettem volna, de számítottam erre, így nem is igazán idegeskedtem ezen.
VISZONT, hogy a **** újra lefutott a Mandula programom.

Következő tünetekkel:
- kis bal fül fájás, szinte nem is vettem észre
- bal mandula fájdalom, mely eltartott fél napig
- majd áttért a jobb mandulámra
- azzal voltam ez 1-2 napos lesz, hisz gyorsan megy át rajtam… de tévedtem
- a jobb mandulámat éreztem 4-5 napig
- vele egy időben a torkom jobb fele fájt
- jobb fülem
- nyelési gondok
- állandó nyál folyás
- váltakozó láz
- a hangom szinte teljesen elment
- nyakfájás köhögéskor
- tüdő fájás köhögéskor
- jobb nyaki-nyirokcsomó duzzadás
- immunrendszer legyengülés, ezzel úgy néz ki Candida kiütések is jelentkeztek...

Amelett, hogy ez a második mandulagyulladás program erősebb, ezúttal a jobb mandulám a fő szereplő.

Eltelt már 1 hét, sokkal jobban vagyok, bár reggel meg este érzem a torkom jobb felét és néha a fülem, és a hangom se jött még vissza 100%

Ami a gyógyszereket illeti, az első 1-2 nap semmit se szedtem, viszont utána kénytelen voltam, mert fájt és nem bírtam aludni se...

Ami még érdekes, annyira zavart ez, hogy eszembe se jutott hogy rágyújtsak, így lassan egy hete nem is cigizek, és nem is igazán hiányzik.


KÉRDÉSEM:
Miért futott ez le másodszor is bennem ?
Miért lett erősebb ?
Miért alakult ki egy új betegség is, mint gombás fertőzés ?

Helga Kaszás

  • **
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:Mandulagyulladás
« Válasz #1 Dátum: 2012. November 01. - 21:46:07 »
Szia,

entoderma-mirigy:
mandula különprogram KA szakaszában a mandulák váladékozó  mirigydaganata alakul ki, majd a MU szakaszban tuberkolótikusan bontódik el, hívják ezt a mandula gombás fertőzésének is.

A MU szakasz közel olyan hosszú, mint a KA volt, így ha sokáig rágódtál az ügyön, akkor a daganat  elsajtosodása is  hosszú lesz.

Ha bakteriális gyulladás - 38.2-38.8 körüli láz-, is volt, akkor a mandula nyirokér részei is érintettek. Ez egy másik különprogi, mégpedig egy falat megszerzésével kapcsolatos önértékelés letörés:
hátráltatnak, akadályoznak, hogy megkapjam, ami jár, amit megígértek

Ha a láz 39 fok fölötti, akkor laphám különprogram is lehet: "benyeléssel" kapcsolatos elhatárolódási konfliktus

Recall healing:
mandulagyulladás: igány, hogy még több figyelmet/szeretetet kapjon az anyától
pl.
- iskolában megyek - bedurrant madulák
- anyám két hétre elutazott - mandulagyulladás
-szeretném, ha anyám törődne velem

üdv

h