Általános kérdések, elvi, elméleti kérdések, magyarázatok > Fogalmak, meghatározások

A jobb és balkezesség, avagy a biológiai oldalúság

<< < (5/5)

Sultan1990:
Sziasztok!

Ha a tapstesztek 50-%-ban dőlnek a jobb- és balkezűség felé, akkor ha az illetőnél biztosan egy, azaz egy darab É.B.K. fut ugyanazon agyi részben az agytörzset kivéve, eldönthető a dolog "hátulról" is: tehát ha az illető önismerettel és biológiai konfliktus felismerés kompetenciával/intelligenciával rendelkezik, akkor a konfliktusból is vissza lehet következtetni, Roberto utalt erre az alaptanfolyamon, ha nem is pont ugyanezekkel a szavakkal.

Az én mondásom már az,  (nem tudom mennyire állja meg a helyét), hogyha a konfliktust akarjuk megtalálni keressük a kezűséget, mint  egyik döntő tényezőt, ha pedig a kezűséget szeretnénk megtalálni következtessünk vissza a konfliktusból, de csak ha az egyén megbízhatóan rendelkezik biologikus (tudatos) konfliktuskezeléssel. A profi konzulensek soha semmit nem vesznek készpénznek abból amit az egyén mond aki hozzájuk fordul, főleg ha kezdő biologikás.

A kezűség a fogantatás utáni 17. napon már eldől!

Rolee:
Üdv mindenkinek!

Nálam azon kívül, hogy a jobb kezem erősebb mint a bal, szinte minden teszt arra utalt, hogy biológiailag bal oldalú lennék. Csak az elváltozásaim kapcsán tudtam kideríteni, hogy én a Biologika szerint Jobb kezes vagyok.

Sultan1990:
Nálam is sok teszt utalt a bal kezűségre, de jobbal írok az az erősebb, és a konfliktusok alapján is jobb kezes vagyok.

Rolee:
Nálam az Írás is bal kézzel megy. :) Én úgy indultam neki az egész Új Medicinának, hogy én bizony Bal kezes vagyok. Ebből sokáig kavarodás volt nálam, de már tisztázódott egy ideje.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése