Elváltozásokkal kapcsolatos infók, témák, esettörténetek > Ezt kérném a helyére tenni...

Lyme-kór

(1/7) > >>

Mimó:
Szép,jó napot!
2007-ben megcsípett egy bogár, ami után folt növekedett a combomon. Egyik napról a másikra a folt többszörösére növekedett. Kidomborodott, elszíneződött (vöröses, lilás árnyalattal, mintha megütöttem volna) némi körkörösséget fedeztek fel, de mivel nem tudtam az állatot prezentálni, ezét nem kullancsnak tulajdonították. Eleinte Fenistil-gélt tanácsoltak, de mivel nem visszahúzódott hanem növekedett a folt, ezért ismét orvoshoz fordultam. Vért vettek, antibiotikumos kezelést kaptam, de nem tudtak konkrétumot megállapítani, hogy mi történik velem. A folt elmúlt, de a zsibbadások,az ízületi fájdalmak és egyéb tünetek nem múltak el. 2009-ben gyomortükrözésre küldtek, mert gyakran gyulladt be a torkom, az orrnyálkahártyám és a szakmámból adódóan így nem tudtam ellátni a feladataimat.  Azóta elvégeztek még egy gyomortükrözést és mivel nem múltak a tünetek, újra orvost kerestem. Előző években többször vettek tőlem vért (még az ambulancián is), de soha nem mutatták ki, hogy borélia fertőzésem volna, most viszont igen, ráadásul, rögtön azt kaptam, hogy felülfertőződhettem. A gyógyszer kúrát nem tudtam beszedni, mert görcsös fájdalmaim voltak, hányással, hasmenéssel együtt. Még kórházba is kerültem, ráadásul az Infektológiára, mert azt hitték vírusos fertőzésem van a tüneteim alapján. Pánik jellegű rohamokat éltem, élek meg még mostanában is. SZeretek utazni, de ha buszra szálltam, le kellett szállnom néhány megálló után, mert nem bírtam fenn maradni. Színpadon álltam sokáig, most meg mintha menekülnék előle, pedig.... Előtte soha nem éreztem ilyet.
Szeretnék meggyógyulni!
Szeretnék tanácsot kérni, mert úgy érzem teljesen kifordít a mindennapok menetéből az Érzés, ami előtte soha nem volt.
Tisztelettel várom Válaszukat...!

weakup:
MEGHÍVÓ!!!!
 
CIVILEK ÉJSZAKÁJA!!!!!!!
 
Kedves Lyme beteg társaink..
Szeretettel meghívunk Benneteket:
BUDAPESTEN,A CIVILEK ÉJSZAKÁJA-KERETÉN BELÜL MEGTARTANDÓ:
A KULLANCS CSÍPÉS OKOZTA LYME KÓR,ÉS LYME NEUROBORRELIA!
(TÚL ÉLNI,A TÚLÉLHETETLENT!)-CÍMŰ ELŐADÁSRA.
AZ ELŐADÁST:KISNÉ SZOBOSZLAI IBOLYA..(PÖTTY63)-TARTJA!
MELY 2012. SZEPTEMBER.15-én,19-21-óráig tart..illetve utána kötetlen beszélgetés,
és szóbeli-írásbeli kérdések feltételére lesz lehetőség..Majd ezek megválaszolására kerül sor!!
 
 
Nagy szeretettel várunk minden lyme beteget..hozzátartozóikat,
a társ betegségekben szenvedőket,és az egészséges embereket is,
ezen az egész éjszakás programsorozaton belül megtartandó eseményre!
 
Helyszin:Cökxpon RestArt KULTURBISZTRÓ.
CIVILEK ÉJSZAKÁJA.
19-21 óra.(KÁVÉZÓBAN).
 
ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK MEGTISZTELŐ RÉSZVÉTELETEKET:A SZERVEZŐK!
GYERTEK EL MINÉL TÖBBEN,VÁRUNK BENNETEKET!
ISMERTETŐ ANYAGOT KAPTOK MAJD!!

Sexty János:
      Kedves weakup!

      Köszönjük a tájékoztatását, amennyiben a jó szándék és a segíteni akarás vezérelte.

      Mi itt ezen a fórumon azonban nem hiszünk a Lyme-kórban. A meggyőződésünk az, hogy a kullancs-csal az emberek a közös életterükben már évszázadok, évezredek óta kialakították azt a szimbiózist, együttélési formát, ami az emberre nem életveszélyes, csak az akcióba lépő kullancs számára az.

      Amit Lyme-kórnak nevez az orvostudomány az nem más, mint az általa elkezdett, majd a nem kellően tájékozott emberek által is folytatott rémületkeltés (az állítólag gyógyíthatatlan Lyme-kórtól) miatt beindult bőr-felhám különprogram jellegzetes tünete. Plusz a mai orvostudomány önkényesen sok esetben hozzáveszi az érintett ember egyéb, aktuális szervi elváltozását, mint a Lyme-kór állítólagos szövődményét, amivel egyre újabb következménykonfliktusokat idéz elő a tájékozatlan, érintett embernél.

      Úgyhogy a kullancs-csípéstől és az állítólagos következményeitől mi nem félünk, és ez a nyugalmunk az újmedicina beható ismeretéből is származik.

      Azonban aki félni akar, azt nem gátoljuk ebben, csak felhívom a figyelmet, hogy a tünetek a különböző, változatos félelmek következtében beindult, törvényszerűen fellépő szervi elváltozások, illetve eme elváltozásoknak az öngyógyulás általi helyreállításának a megnyílvánulásai.

      Az újmedicináról való gyors tájékozódás érdekében keresse ezen az oldalon a Legtöbbször olvasták című listát: http://ujmedicina.hu/publikaciok/kapcsolat.html

Anna Sajo:
Nem Lyme kór, hanem Babézia.... kutyáknál előfordul, pedig nem félnek a kullancstól (csak a gazdi). Sokszor majdnem belepusztulnak, ha nem veszem észre időben. Egyik kutyám bele is halt...
Mit gondoljak róla, hogyan kezeljem vagy előzzem meg? Un. fertőzött vidéken lakunk.

Köszönöm!

bahTM:
If you are looking towards something engaging, analysis this into public notice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://adrianlavid.com/2019/07/22/find-inside-the-hidden-bedroom-behind-abraham-3/

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése