Elváltozásokkal kapcsolatos infók, témák, esettörténetek > Fizikai elváltozások TÜNET ELNEVEZÉSEK szerint

Férfi mellbimbó feletti csomószerű

(1/8) > >>

Rudesz:
Kedves forumozók! Az lenne a kérdésem hogy pár napja kb 3 napja a bal mellbimbóm felett keletkezett egy csomó szerűség ami tapintásra érezhető ha meg tapintom fáj is picit és picit kivűlről piros. Már volt nekem ilyen többször is és pár nap kellett míg elmúlt de a tegnapi nap folyamán a jobb hónaljamban is keletkezett egy hasonló csomó ez milyen konfliktus? Szeretnék rá választ kapni rá jönni hogy mitől van és mielőbb megoldani köszönöm előre is a válaszaitokat Üdv:Rudesz

Steve:
Kedves Rudesz!

Balkezes vagy jobbkezes vagy, illetve korábban milyen volt a "lefutása" az elváltozásnak? Egyszerűen csak visszahúzódott vagy olyan "pattanásszerű" volt? Ha nem érinted meg, akkor is fáj, esetleg viszket?

Rudesz:
Jobb kezes vagyok és igen az elején mikor kijött viszketett és picit piros volt de belül van ez nem kívűl tehát nem pattanás elösször én is azt hittem de nem.

Rudesz:
Ha nem érintem meg nem fáj régen mikor kijött kb 3 nap volt de még most mindig van és már több nap telt el mind három

Steve:
Nem voltál mostanában feledékeny? Volt mellette ilyen jellegű tünet korábban, illetve most a napokban a csomó megjelenése előtt?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése