Elváltozásokkal kapcsolatos infók, témák, esettörténetek > Ezt kérném a helyére tenni...

Méhszájpolip

(1/3) > >>

aandrea:
Kb.2 éve diagnosztizálták nálam,és az orvos műtétet javasolt.Én ezt nem szerettem volna és inkább elvégeztem egy agykontroll tanfolyamot,és így próbáltam meggyógyulni.Következő vizsgálatnál csak maradványokat talált az orvos,aminek nagyon örültem.Néhány hónappal későbbi kontrollvizsgálaton viszont kiújult,amit az orvos "alapos" vizsgálat közben"nézze hogy vérzik!" felkiáltással erősített meg.Azóta folyamatos duzzanatérzésem van azon a ponton és egy soron kívüli menstruáció is jelentkezett utána.Szeretném megtalálni és megoldani a problémám lelki okát,de nem áll össze a kép,hogy pontosan mi lehet.Ebben szeretném segítségeteket kérni.Köszönöm szépen!

Sexty János:
    Üdv Andrea!

    Úgy tűnik, gyenge még a meggyőződésed a GNM-ben. A konfliktusba visszaesés folytán lehet a duzzanat érzet.
   
    Amikor azt mondjuk: konfliktusba visszaesés, ez két féleképpen lehet. 1.: újból az eredeti szervi elváltozást kiváltó különprogram konfliktusa tér vissza. 2.: ami gyakoribb, hogy egy ún. következmény-konfliktusba "esik" vissza az érintett. Ennek tartalma nem az eredeti tartalom, hanem általában félelem a kellemetlen (sőt veszélyesnek mondott) tünetektől.
Fontos tudni, hogy a következménykonfliktus jelenleg ugyanazt a különprogramot "üzemelteti", mint a feloldódott eredeti konfliktus.

    A jelek szerint nálad is a 2. verzió lépett életbe. A GNM-be vetett hitet, sőt a meggyőződést segíti, ha az eredeti konfliktus tartalmával is tisztába jössz. Ajánlatos mind az általános érvényű, mind pedig a nálad lejátszódott konkrét konfliktustartalmat felidézni. Az általános tartalmat megtudhatod a Szervatlaszból. Van erre lehetőséged?

aandrea:
Szia János!

Köszönöm,hogy válaszoltál! 4 éve ismerkedtem meg a GNM-el és maximálisan hiszek benne.Férjemnél heredaganatot diagnosztizáltak és még magunkhoz sem tértünk,már meg is műtötték.Kemoterápiát is akartak "megelőzésképpen",de szerencsére ekkor rátaláltunk a GNM-re.Férjem Robertoval személyesen is konzultált,ami sokat segített,köszönet Neki!!
Utána mi is éjszakákat átbeszélgettünk,feldolgozva a problémát.Azóta minden betegséget ilyen szemszögből nézek és többnyire meg is találom a lelki okokat,de most megakadtam.Célul tűztem ki a közeljövőben,hogy elvégzem a GNM tanfolyamot,mert hiszem,hogy így működik az Élet és szeretnék minél több embernek segíteni aki fogékony rá.A szervatlasz idetartozó része valóban nagy segítség lenne és nagyon megköszönném,ha tudnál ebben segíteni!

Sexty János:
        Üdv. Andrea!

        Most keresgéltem kicsit ezen a fórumon. Van már ehhez a szervhez kapcsolódó téma, sajnálom, már az ezelőtti válaszomban is megírhattam volna, ha eszembe jut. Egyébként mindenkinek mondom, hogy ha az itteni keresővel nincs eredmény, akkor érdemes végigböngészni a Nyitólapon a két első főtéma ("Fizikai elváltozások BETEGSÉG ELNEVEZÉSEI szerint" és "Fizikai elváltozások TÜNET ELNEVEZÉSEI szerint") listáit.

        Itt van az e fórumbeli téma: http://gnmforum.hu/index.php?topic=527.msg1600#msg1600

AldenenAC:
Anderson Wallace from Waltham was looking for saved by the bell caffeine essay
 
Aldo Cohen found the answer to a search query saved by the bell caffeine essay
 
 
 
 
saved by the bell caffeine essay
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
essay writing service
resume to work in a clothing store
sample essay of globalization
the lottery by shirley jackson essays
siebel consultant resume
sample essays for sat 12
silence of the lambs movie essay
term paper on old age
scholarship essay contest high school seniors
sample cover letter senior manager
sample sales resume letters rookie
south park i wrote
soapstone literary analysis
sample cover sheets term papers
sample resume for displaced homemaker
resume skills format
telemarketing resume samples
sample resume for experienced assistant professor
resume of slumdog millionaire
term paper on fahrenheit 451
school essay ghostwriters websites online
sample why penn essay
sample cover letter nc intership council
resume objectives for an administrative position
science research report
speech essay spm
theology research proposal
sales cover letter examples
sample resume for opera singers
resume un format
samples of how to write a thank you note
term papers on leukemia
thesis on linear generators
sample business plan for event planners
resume samples for graduate students
schlumberger marek peeps analysis resume
school uniform compulsory essay
scholarly essays database
sales associate cashier resume
sample cover letter music business
setup small business plan
sample apa research paper methods section
south park essay youtube
sculpture essay outline
thesis committee thank you note
short essay of technology
satirical essay about english class

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése