Szerző Téma: 041 gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma MA  (Olvasták 5674 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
041 gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma MA
« Dátum: 2010. November 26. - 21:29:28 »
ED1
Konfliktustípus: ún. falat-konfliktus, emésztéssel kapcsolatban.

Érzelmi tartalom: Nem bírom megemészteni, nem tudhatom magaménak, de szeretném, (szinte) már a gyomromban van, már a gyomromban kéne legyen. Már meg kéne legyen, enyém kéne legyen. Vita, bosszúság hozzátartozókkal jellemzően részesedés, örökösödés miatt, lehet valamilyen (jövedelmi) ügy kimenetele, Amit még nem tudok elkezdeni élvezni, használni, felhasználni, élni vele. Megdolgoztam érte, kifizettem, elintéztem (lenyeltem), jár nekem, de mégsem az enyém (a falat), az igazság, a bevétel, a munkadíj, a jutalék, a nyaralás, a járandóság, stb. Nem kaptam meg a járandóságom, pedig nekem törvényesen jár az a pénz.
Szerv Atlasz lapkód:   2.1.9.   2.1.B.   2.1.C.   2.1.D.


Nagyobb méretben megtekintéshez kattintson a képre.
Figyelem, ez szerzői jogilag védett tartalom.
Idézéshez, szöveg kimásolásához lásd
Az idézés és hivatkozás szabályait
és a Szerv Atlasz impresszumát.
Köszönjük, hogy erről nem feledkezik meg.

(Ha célirányosan, egyszerűen, jogszerűen
utalni, hivatkozni szeretne erre a tartalomra,
kattinson a jobb egérgombbal a hozzászólás
címsorára, "Hivatkozás címének másolása"
és azt illessze be oda, ahol hivatkozni óhajt.)



K.A. szakaszban: tömör, karfiolszerűen növekvő, kiválasztó jellegű vagy laposan növekvő, felszívó jellegű mirigydaganat (vastagodás). Betegség-nevek: gyomor-hengerhám daganat, gyomor-adenokarcinóma, gyomor daganat, gyomorrák.

M.U. szakaszban: bűzös tuberkulotikus daganat elbontás, az epileptokrízisben gyomorvérzés, esetleg hányási roham vérzéssel. Betegség-nevek: gyomorvérzés, gyomor gyulladás, gyomorrontás, candida gombás „fertőzés”. Gyomorvérzés normál esetben csak az epileptokrízisben történhet. Visszaeső konfliktus-aktivitás esetén, mivel a krízisek is hosszabb ideig tartanak, a gyomorvérezgetések is tarthatnak tovább, ami megnehezíti, elbizonytalaníthatja a tünetek megfelelő szakaszba besorolását. A bizonyossághoz ebben az esetben remek kiegészítő támpont a konfliktus fennállásának ellenőrzése lelki szinten (is).

Az elváltozás biológiai értelme: extra mennyiségű sósav és emésztőnedv termelés a falat lebontásához, emésztéséhez, felszívásához.

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma
« Válasz #1 Dátum: 2010. November 26. - 21:29:35 »
Egyéb kapcsolódó kifejezések, szinonimák: adenocarcinoma ventriculi, carcinoma ventriculi, ventriculus, gyomor adenokarcinóma, gyomor adenocarcinoma, adenocarcinoma mirigyszövet daganata

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma
« Válasz #2 Dátum: 2010. November 29. - 00:17:50 »
Esettörténet a következő alábbi hozzászólásokban vagy kapcsolódó témákban: (link)

realjam

  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma
« Válasz #3 Dátum: 2011. Október 11. - 16:13:06 »
Tisztelt Mindenki!

Egy ismerősöm szenved gyomorrákban a májra és a vesékre áttéttel. Az orvosok szerint műtétnek semmi értelme, a kemoterápia pedig csak maximum 2 hónappal tudná meghosszabbítani az életét. A túlélésre kb. 2 %-ot adtak. Sajnos 10 napja nyomja már az ágyat otthon, nem mozdul ki, nem kel fel az ágyból. A morfium tapasz sem sokat enyhít a fájdalmán. :( Abban kérném a véleményeteket és a segítségeteket, hogy lehet-e még ilyenkor esély arra, hogy az Újmedicinával felgyógyuljon? Mit lehetne tenni érte?

Köszönettel: Attila

Vadvirág

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 1582
Re:041 gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma MA
« Válasz #4 Dátum: 2011. November 09. - 14:33:09 »
Abban kérném a véleményeteket és a segítségeteket, hogy lehet-e még ilyenkor esély arra, hogy az Újmedicinával felgyógyuljon?

Attila, sajnos erre a kérdésre sem én, sem más nem fog tudni válaszolni Neked a fórumon (hacsak nem új medicinát ismerő orvos vagy gyógyszerész, ebben az esetben el tudja mondani a morfium hatásait, mellékhatásait a Biologika, Új Medicina tükrében)...

Dr. Herczeg Andrea

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 254
Re:041 gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma MA
« Válasz #5 Dátum: 2011. November 09. - 20:36:00 »
Kedves Attila!
A morfium a fájdalomcsillapító hatásán kívül számos más élettani folyamatot blokkol, eufória szerű állapotot hoz létre, de egyuttal leállítja a helyreállítási folyamatot is. Amint írtad a vesén és a májon is van elváltozás (daganat?). Áttét az újmedicina szerint nem létezik, a másik két szerven zajló folyamat más típusú konfliktus eredménye. Amennyiben az eredeti konfliktusok megoldásra kerülnek, a szervezet el fogja indítani a helyreállítást, de ennek mértéke, időtartama, a helyreállítás tüneteinek súlyossága,  a konfliktus tömegtől függ. Jelenlegi állapotában a morfium tapasz hatása alatt nem várható, hogy tiszta tudattal felmérje a helyzetet, és döntsön arról, hogyan folytatódjon a kezelése. Azt írtad, fájdalom is nagy, a tapasz ellenére is. Nem derül ki az sem, hogy vajon milyen hosszú volt a konfliktus aktív szakasz, és elindult -e a helyreállítás. Andrea

Sexty János

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:041 gyomorrák, gyomor-adenokarcinóma MA
« Válasz #6 Dátum: 2011. November 12. - 21:59:13 »
      Válasz realjam bejegyzésére:

      A mondanivalómat rajtad kívül az új fórumozóknak is szánom.

      "... lehet-e még ilyenkor esély arra, hogy az Újmedicinával felgyógyuljon?"   Valamennyi kevés esély mindíg van még a hasonló esetekben is, és sajnálom, hogy az esetében nincs kihasználva az újmedicinában rejlő teljes esély.

      Nézzük, mit rejt magában ez a szó: ilyenkor...
      Attila, sokszor használjuk a mondást, miszerint ...a fuldoklót elég nehéz megtanítani úszni... Az Újmedicinával gyógyulni egyenlő valamiféle úszással, fennmaradással, a dolgok értelmét felhasználva, önállóan túljutni a nehézségeken.

       Az Újmedicinával való gyógyulást nem olyankor kell kezdeni, amikor a hagyományos orvoslás már lemondott az érintettről, és hazaküldte őt azzal, hogy 2% esélye maradt a túlélésre, és az érintett ezt is komolyan véve, a halált várja.

       Az Újmedicinával gyógyulást, a dolog abszurdsága ellenére is, teljesen egészségesen a lehető legjobb elkezdeni. A tudásra a tapasztalatok szerint előbb-utóbb nagy eséllyel szükség lesz. Az alapismeretek megtanulása után addig kell még további, haladó ismereteket begyűjteni, amíg el nem jut az ember arra a szintre, amikortól vállalni tudja a teljes felelősséget az önmaga egészsége iránt. Erre a szintre teljesen laikus ember is el tud jutni. Ezután egy rendszeres ismeretkarbantartás mellett úgymond nyugodtan, mosolyogva "hátradőlhet", és az újmedicinában rejlő teljes esély - ami közelíti a 100 %-ot - bírtokában lehet.

       Kedves Attila, a valóságos nevemmel, laikusként, felelősen kijelenthetem, el lehet érni ezt a szintet. Igazán sajnálom, ha az ismerősöd későn tudja meg, ha megtudja egyáltalán, ha kell-e neki egyáltalán ez az információ.