Szerző Téma: E-mailcímmel és fórum rendszerüzenet e-mailekkel kapcsolatban kérdéseim  (Olvasták 1804 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

prefix

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 11
Elnézést, ha kérdésemmel zavarok... Csak ez nekem fontos, és választ kérnék rá. Szerintem másoknak is fontos.

1. Ki az aki küldhet privát üzenetet?

2. Mi van, ha küldök valakinek privát üzenetet? Abból láthatja valahogy az én e-mailcímemet?

Azért kérdezem csak, mert a régi gnm fórumon volt olyan is, hogy bejelöltem az e-mailes értesítést kérést, a hozzászólásaimra érkezett válaszokról, és a privát üzenetekről is. Most meg azt látom, hogy érkezett válasz a hozzászólásomra, és nem kaptam róla rendszerüzenetet, mint régen... Hiába pipálom be az e-mailes értesítés kérést.
3. Nem jól csinálok valamit?

Köszönöm a választ,
prefix

Admin

  • Globális moderátor
  • ***
  • Hozzászólások: 1998
Re:E-mailcímmel és fórum rendszerüzenet e-mailekkel kapcsolatban kérdéseim
« Válasz #1 Dátum: 2011. Április 09. - 21:58:42 »
Kedves Prefix! Jó kérdések, köszönjük, helye van.
1. Minden regisztrált felhasználónk használhatja a privát üzenet funkciót.
2. Hacsak te be nem gépeled, nem láthatja.
3. Kérlek ellenőrizd, kértél-e értesítést konkrétan arról a témáról, amit hiányolsz.
Minden témáról lehet külön értesítést kérni, ill. lemondani. Ha a rendszer küldött neked értesítést a mailcímedre, egy általad értesítésre megjelölt témáról, addig nem kapsz másikat, míg a fórumra vissza nem térsz. Roberto körlevelein kívül, csak arról kapsz mailt, ahol egyedileg igényelted. Egy darab felesleges e-mailt nem küldünk, és nem terheljük senki postaládáját fórum rendszerüzenetekkel.