Szerző Téma: Re:Kisgyermekek elváltozásai: kinek a konfliktusa?  (Olvasták 2672 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Faustina

  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Kisgyermekek elváltozásai: kinek a konfliktusa?
« Dátum: 2011. Június 03. - 22:14:24 »
Sziasztok! Mert nem hiszek a véletlenekben, így csak köszönettel tartozom a Sorsnak, hogy idejuthattam. A középső gyermekemet, aki 15 éves, tavaly szeptemberben operáltál Chiari I. malformátio miatt, amelyhez az egész gerincoszlop mellett végighúzódó gerincvelői ciszta társult. A műtét sikerült, nem lett tragédia...ma voltunk kontrollon, a siring a CIV-CVI-ig még jobban kiszélesedett, mint a műtét előtt,  máshol teljesen elvékonyodott. Azt mondta a prof, ez teljesen szokatlan, hiszen a gyerek tökéletese jól van. Fél év múlva új MR, s ha nem múlik, betesz neki egy söntöt...Egy évvel ezelőtt összeomlottam, de azóta megismertem az Ébredjetek, Anyukák c. könyv szerzőjét és nagyon sokat olvastam a GNM-ről. Biztosan nem teszünk be söntöt...7 évvel ezelőtt váltunk el, hihetetlenül jó házasságból, mintacsaládból, a gyerekek számára szeretet-özönből egyszercsak jött a páromnak egy lány...A kisfiunk, aki egyébként is hihetetlenül érzékeny, azt gondolom, ekkor szenvedte el a traumát. Közben lakóhelyet is változtattunk...Ha jól értettem eddig az Új Medicinát, akkor épp, hogy most van a gyógyulás szakaszában, ezért van, ahol "szövetszaporulat" alakult ki, máshol viszont teljesen eltünt ez a gerincvelő-ciszta...Tehát biztosan hiba volna a sönt...Erősítsetek meg, hogy jól gondolkodom. És akkor még nem beszéltem arról, hogy épp 1 héttel a fiam műtétje előtt a legkisebb gyermekem, az akkor 3 éves Salmonella-fertőzést kapott, s épp egy hónappal a fiam műtétje után a legnagyobb gyerek, aki 20 éves, dermoid-ciszta műtéten esett át...Én pedig 10 éve kezelt Hypothyreosissal küzdök...Azt gondolom, itt az idő, hogy el kellene végeznem a tanfolyamot...Segíteni szeretnék mindenekelőtt a gyerekeimnek. Várom a segítségeteket a lehetőségekről...

Vadvirág

  • senior tag
  • ***
  • Hozzászólások: 1582
Re:Kisgyermekek elváltozásai: kinek a konfliktusa?
« Válasz #1 Dátum: 2011. Június 04. - 00:44:18 »
Erősítsetek meg, hogy jól gondolkodom.

Faustina, a porcok és csontok elváltozásánál a MU szakaszban jelentkezik sejtszaporulat, amikor a konfliktus megoldásra került. Azt, hogy melyik eseményt szenvedte el általános vonatkozású önértékelés letörésként a fiad, ő tudná megmondani, ugyanis mindig a konkrét érzelmi tartalom a mérvadó. Azt, hogy egy orvosi beavatkozás indokolt-e, nem az újmedicinások illetékességi köre eldönteni.

Viszont, a legjobb helyen jársz, ha az okokat illetően keresel válaszokat, jó érzés tudni, hogy egyre többen járjuk ezt az utat.

A pajzsmirigy alulműködésről itt olvashatsz, a csontcisztáról pedig bővebben itt, kérlek, a megfelelő témákban tedd fel a kérdéseidet.

Ha az elváltozásokat kiváltó lelki okokról szeretnél tájékozódni és családon belül hasznát venni az Új Medicina ismeretének, a legjobb helyen jársz. Szeretettel ajánlom figyelmedbe a tanfolyamainkat: http://www.gnmtanfolyam.hu - legközelebb június 9-12. között lesz a legközelebbi 4 napos alap + haladó tanfolyam, és (ha hozzád közelebb esik) vidéken is megismerkedhetsz az Új Medicinával. Üdv, Virág