Szerző Téma: Szklerózis multiplex  (Olvasták 3047 alkalommal)

0 felhasználó és 2 vendég van ebben a témában

Valko

  • *
  • Hozzászólások: 7
Szklerózis multiplex
« Dátum: 2014. Február 02. - 16:29:12 »
Sziasztok!

Szeretnék köszönetet mondani Robertonak nagyon jók és érthetőek a videók.Én személy szerint Szklerózis multiplex diagnózissal rendelkezem soha nem fogadtam el mindig úgy gondoltam ezt a betegséget én hoztam létre úgy hogy bennem van a megoldása is csak meg kell értenem ,ez a megértés nemigazán valóult meg egészen addig még nem találkoztam Káfony Mártával ő nagyon elgondolkoztatott és kapcsolatba hozott az új medicinával természetesen lépésről lépésre haladtam rengeteg kérdéssel majd válasszal szép fokozatosan megértettem dolgokat természetesen nagyon sok tanulni valóm van még .de most eljutottam ahhoz az életérzéshez hogy ezt az örömem (boldogság )érzésem megosszam veletek :)

Köszönettel

Valkó

Albert Enikő

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Szklerózis multiplex
« Válasz #1 Dátum: 2014. Február 05. - 09:11:46 »
Szia, javaslom próbáld ki hozzá még a craniosacrális terápiát az idegrendszer stimulálására, és az EFT-t a tudatalatti törlésére.
Az egyik páciensemnél nagyon jól működik.

Valko

  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Szklerózis multiplex
« Válasz #2 Dátum: 2014. Február 05. - 09:51:40 »
Szia!

Nagyon köszönöm a javaslatod :)
Gyorsan utána is néztem , nagyon jó !
Amúgy is szoktam maszirozásra járni meg csontkovácsolásra és ezen keresztül is érzem a jótékony hatást. hát még mióta láttam Roberto videóit meg Recall Healing videót meg sorolhatnám végig ,de ezeket emelném ki mert azóta szinte végig éltem életem összes eseményét sőt még a szüleimtől hallotakat is és azóta átrendeződtek dolgok a fejembe és egészen más nézőpontból látok dolgokat.Mondhatnánk úgyis eddig nem láttam a "fától az erdőt".Van már szervatlaszom is ,és már ott tartok kezdem a családtagjaim ismerőseim tanulmányozását és nem tagadom hatalmas élményt nyújtanak a felismerések.
Ezért éreztem késztetést ennek a megköszönésének mert ha nekem ilyen érzést nyújt akkor azok  az emberek Robertoval az élen akik ezen évek óta dolgoznak és rengeteg munka van mögötte nekik is jó érzés a pozitív visszajelzés.

Üdvözlettel

Valkó

Albert Enikő

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Szklerózis multiplex
« Válasz #3 Dátum: 2014. Február 05. - 10:30:09 »
A magyar intézet honlapja: www.craniosacralis.hu itt találsz a közeledben lakó terapeutát. Nos ez semmi kép nem masszázs, fontos nem összekeverni.