Szerző Téma: neuroendokrin carcinoma  (Olvasták 5098 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

zimm

  • *
  • Hozzászólások: 2
neuroendokrin carcinoma
« Dátum: 2014. Szeptember 24. - 12:21:49 »
Segítségedet szeretném kérni a következőkben: A 18 éves lányomnál neuro endokrin carcinoma betegséget állapítottak meg idén márciusban. Ez egy igen ritka betegség kezelőorvosai szerint, gyógyításához nincs itthon elegendő tapasztalat. Elsődleges daganat a hólyagban, aztán májban nemi szervekben, vesében, lépnél stb találtak elváltozásokat. Nagyon kétségbe voltunk esve, akkor még az új medicináról nem hallottunk. Hagyományos kemoterápiás kezeléseket kapott. 5 kezelés után az állapota jelentősen javult (persze közben voltak bonyodalmak pl vizelet elakadás a daganat miatt). Több helyen megszünt a daganat, illetve a májában jelentősen csökkent a méretük. A 6. kemo kezelés után augusztusban lelkiállapota rosszabb lett, sírósabb, lelkisebb időszak után a daganatok növekedését állapították meg a kezelő orvosai, a tumor marker eredménye sokszorosa lett az előzően szépen lecsökkent értékeknek .Most új kezelést próbálnak nála, gyógyszeres formában.Jelenleg a gyógyszer engedélyezési folyamat eredményére várunk. Bori jelenleg otthon van és a kedélyállapota kezd helyreállni. A családunkban én hiszek egyedül az új medicinában, hónapok óta rendszeresen hallgatom Roberto videóit. Nagyon bízom a lányom gyógyulásában. A gyereknél az váltotta ki a lelkiállapot rosszabodást, hogy nem tudja, hogy meddig kell még tartania ennek az egész tortúrának, megfosztva érzi magát a lehetőségektől, a szép hajától, ami kihullott, a nőiességétől, mert hónapokig kimaradt a menstruációja, és a sok megalázó kórházban kapott megpróbáltatástól, a sok szurkálástól (vérvétel, infúzió). Lázadó kamasz, aki élni szeretné az életét, de a betegsége ezt hátráltatja. Jelenleg fő panasza, hogy valószínűleg a többszörösére megnagyobbodott mája miatt valahol ideget nyom valami, ami miatt erős fájdalom kisugárzás van a jobb combjában. (Ez már mérséklődött) Csak fájdalom csillapítással viseli el. A magam részéről próbálok mindig pozitivumot találni a vigasztalására pl. az elmúlt hetekben majdnem 2 hétig tartó láz és hőemelkedés volt nála, ami erős éjszakai izzadással járt. Én úgy gondoltam, hogy ez a szervezete természetes védekező reakciója és ezzel vigasztaltam. Ez kb. egy hét szünet után után ez most újra kezdődött. Én ezt is a megoldási fázis jelének tudom be. Nekem nincs semmi tapasztalatom az új medicinában és nagyon örülnék, ha tudnál többet mondani annál amit a videókból lehet hallani. Legfontosabb, hogy jelenleg valószínűleg nő a daganat a hasában és félő. hogy ez növeli a kompressziót. A hasa puffadt. Mára a nemi szervénél is duzzanat van (vizesedés?) Segíts kérlek!
Köszönettel: Oszkár

sznenorsi

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:neuroendokrin carcinoma
« Válasz #1 Dátum: 2014. Október 22. - 10:35:54 »
Szia Zimm! A betegséggel kapcsolatban feltétlenül keressétek meg Dr. Tóth Miklóst!
drtothmiklos.hu, van megoldás! Üdv.

zimm

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:neuroendokrin carcinoma
« Válasz #2 Dátum: 2014. Október 22. - 11:04:10 »
Kedves Orsi!

Sajnos már nincs segítség. Egyébként Tóth Miklós volt a kezelőorvosa.  O

sznenorsi

  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:neuroendokrin carcinoma
« Válasz #3 Dátum: 2014. Október 22. - 11:09:49 »
Kedves Zimm!

Nagyon sajnálom!

Enike

  • *
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:neuroendokrin carcinoma
« Válasz #4 Dátum: 2014. Október 22. - 15:29:15 »
Kedves Oszkar!
Szivesen beszelgetnek veled - egyelore csak skype-on lehetseges mivel Hollandiaban lakom - hatha egyutt tobb dologra es a kivalto konfliktusokra rajovunk. En mar 2 eve foglalkozom a biologikaval es keszulok most a konzulensi tanfolyamra, es mivel gyakorolni szeretnek sokat, felajanlom segitsegemet, ingyen termeszetesen.
Persze nem tudok semmit garantalni, csak annyit hogy egyutt veled es esetleg lanyoddal feltarjuk a betegsegek lehetseges okait.

Ha gondolod irj az info@enifit.nl cimre es megbeszelunk egy skype-os esti beszelgetest.
Addig is kitartast es tovabbi bolcsesseget kivanok nektek!
Udv, Eniko