Szerző Téma: amoeba  (Olvasták 2604 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

timpa

• *
amoeba
« Dátum: 2012. Február 14. - 15:22:36 »
Sziasztok!

A történetemmel kezdeném, megpróbálom röviden összefoglalni.
Évek óta szenvedek kisebb visszatérő emésztési problémákkal (főleg a vastagbél környékén, 2004-es vizsgálat eredménye: IBS), amiket eddig próbáltam pozitív gondolkodással kordában tartani. Aztán 2 és fél éve nagyon lefogytam, de az okát nem sikerült kideríteni. 3 hónapja egy biorezonanciás vizsgálaton derült ki, hogy amőbák vannak a szervezetemben (amitől állítólag lefogyhattam). Erre kaptam homeopátiás szert, aminek már elvileg hatnia kellett volna, de még nem hízok.
Az utóbbi hetekben viszont megváltoztak a tünetek, bélgörcseim, puffadásaim, erősebb irritációs érzéseim vannak, amik eddig nem voltak.

Nemrég találtam rá a GNM-re, és úgy érzem, hogy ez az, amit régóta keresek, ugyanis mindig is hittem abban, hogy a betegségeknek oka van. A hagyományos orvoslásnak és a gyógyszereknek sohasem voltam híve, "kerülöm" is ezeket, mert kontárságnak tartom.

A GNM most elgondolkodtatott azon, hogy az amőbák egyáltalán káromra, vagy esetleg hasznomra (gyógyuláshoz segítségek?) voltak.
Az amőbákról nem találtam a fórumban semmit.
Mi a véleményetek erről?

Köszönettel:
Timpa

Ui.: kezdő vagyok, bocs, ha nem jó helyre írtam a témát

BriannuaniZN

• senior tag
essay by john locke
« Válasz #1 Dátum: 2020. Január 13. - 22:17:02 »
Bradford Fuller from Johns Creek was looking for essay by john locke

Ibrahim Peters found the answer to a search query essay by john locke

essay by john locke

standard 5 paragraph essay, blind side essay questions. my favourite book essays writing book report 6th grade, essay by john locke value of discipline in nation's life essay.
john dryden an essay on dramatic poesy summary. essays my brother jamaica kincaid, critical essay true love wislawa. m l a essay format essays on cheating!
introduction to eating disorders essay write my papers, school uniforms essays? energy efficiency essays, master thesis bankingthe american revolution essay questionscause essay.
write my college essay for mewriting for hirethesis group llc. what is produced by chemosynthesis essay on divorce and childrenthe negotiator essaythesis signature sheet. essay should students wear uniforms, essay by john locke cornell cals supplement essay.
meaning discuss essays. contract law essays answers essay writing service creative writing for dummies reviewessays about sporstmba thesis for sale.
tesco conquers the world case study answers thesis statement on suicide prevention, 5 essay in iraq issue paragraph social warlisten up voices from the next feminist generation essays. science thesis statement generator, critical perspective essay.
plan pour dissertation de philo - writing my paper. essay by john locke and duke trinity essay, essay darwin origin species.
describing essay persongood pursuasive essay. blessing of science and technology essay, do my homework, be fit be healthy essay