Szerző Téma: herevisszér  (Olvasták 116 alkalommal)

0 felhasználó és 2 vendég van ebben a témában

NPéter

• *
herevisszér
« Dátum: 2019. November 11. - 08:13:18 »
A herevisszér szerintem sok férfit érint. Nekem az lenne e kérdésem hogy tudnék lejönni a sínekről?
A Herevisszér nekem 3 hónappal azután jelentkezett hogy szakítottam a volt párommal... Egy kislányunk is van. Elköltöztek. (valakinek az elvesztése...stimmel)
Magamat okoltam hogy nem tudtam egyben tartani a családot (önértékelés letörés stimmel)
A Kislányom majdnem minden hétvégét nálam tölti.
Ez körülbelül 3 éve volt azóta új párom, feleségem van és egy fiam. Boldog vagyok velük, de sajnos a herevisszér egyre rosszabb lett...
Egyszer már meg is műtettem (tavaly), de sajnos kiújult. Ezért gondolom hogy sínek lehetnek és állandóan visszaesem.
Gondolok itt arra hogy a volt párom vagy a kislányom látványa rak mindig sínre.
Már mindent próbáltam... a volt párommal lezártam mindent. megbeszéltük nincs köztünk harag, illeteve semmi érzelmi szál.
A mostani feleségemmel is rengeteget beszélünk róla... Még is sokszor gyulladt, fáj, romlik a visszér állapota.
Az önértékelésem rendbe kellett volna jönnie, jó állásom van rendbe tartom a házunkat, mindent megcsinálok elintézek.Mit kellene tennem???

Rolee

• senior tag
Re:herevisszér
« Válasz #1 Dátum: 2019. November 11. - 15:41:43 »
Amennyiben úgy érzed, hogy az egyéb érzelmi konfliktusaid teljesen fel vannak oldva, azon kívül még talán volna egy esetőség.
Van mikor a Megoldás-Utáni szakasz tüneteitől is produkálhatunk visszaesést a konfliktusba. Ha netán úgy éreznéd, hogy maguktól a Visszér tünetek miatt valamennyire is hátráltatva érzed magad (akár a jelenlegi) házasélet élésében/megélésében, úgy az akár visszaeső érzelmi konflikusaktivitást is jelenthet. Szerintem ezt is számításba lehet venni a "nyomozás" során. Illetve a tünetek miatti kellemetlenségektől magára a here/herezacskóra mint "területre" is odaasszociálhatjuk az ebből következő érzelmi konfliktust. "Azon a területen hátráltatva érzem magam"

NPéter

• *
« Válasz #2 Dátum: 2019. November 11. - 16:19:08 »
Nem érzem hogy ezzel gond lenne, de azért majd átgondolom köszönöm

Rolee

• senior tag
« Válasz #3 Dátum: 2019. November 11. - 20:09:30 »
Nagyon szívesen!
Egy konzultáció alkalmával még sok minden kiderülhet egyébként, de ha úgy érzed, hogy nem sokkal vagy elválasztva a céltól, akkor lehet, hogy ennek a videónak a megnézése is megteszi. Elég jó és használható technikák vannak benne felsorolva a kiírásos módszerrel karöltve:

NPéter

• *
« Válasz #4 Dátum: 2019. November 12. - 09:08:58 »
Szuper videó köszönöm Meg is csinálom.