Szerző Téma: visszatérő boka körüli elváltozások  (Olvasták 735 alkalommal)

0 felhasználó és 1 vendég van ebben a témában

Tibi

• *
visszatérő boka körüli elváltozások
« Dátum: 2018. Június 05. - 07:48:51 »
Üdv mindenkinek!
Nem tudok mit kezdeni egy visszatérő problémával, ami már 2008 óta tart, hol évi kétszeri, hol ritkább előfordulásban.. Szegedi klinikán autoimmun betegségnek lett diagnosztizálva, szteroidokkal, illetve immun renszer gyengítő gyógyszerekkel kezelték részben, illetve akarták kezelni folyamatosan. Mint említettem 2008 ban jelentkezett először, lábfejen boka környékén pici piros pöttyökkel, mintha kiütés lenne, viszont ezek terjedtek, idővel a combomon is voltak már. Következő fázisa, a pici piros pöttyök, boka külső belső oldalán, mind a két lábon, el sötétült a bőr és pár után fekélyes jellegű segek lyukak keletkeztek, nem egyszerre, de egymás után több is. Szöveti károsodás volt valószínű, illetve valami ér vagy érfal dolog.. Ezek általában egy két hétig tartottak, viszont előjöttek újra, ha időben el kell helyznem, akkor február-április között egyszer, illetve szeptember-november között mégegyszer. Tünetmentes durván két évig voltam egyhuzamban, de most ismét kezd pirosodni. Nem szedek gyógyszert rá, nem is szedtem, az első ijedségnél szedtem be a szteroidos kúrát rá amit írtak, de saját megfontolásból, illetve nem hiszem hogy ilyen van dolgból kifolyólag nem ettem meg többet, bár ők folyamatosan ezt írták volna.. Volt több negatív dolog is a családban az életemben, de nem tudom hová tenni ezt a dolgot..2001ben öcsém halála amit magamra vettem autó baleset, én vittem haza az autót amivel utána el mentek és megtörtént a baj. Utána közepes depresszió, pánikbetegség kb 4-5év. 2003-4 feleségem anyja rákkal közdött és meghalt. Mamám halála elütötték 2006. Munkahely váltások ahol gondolom a megfelelés új környezet nem volt egyszerű a pánikbetegség után.. Szerintem egy agytörlés kellene... Vagy tényleg egy CT hogy honnan indult az egész, mert sokminden van.. És azóta is..
Köszönöm előre is !!!

Tibi

• *
Re:visszatérő boka körüli elváltozások
« Válasz #1 Dátum: 2018. Június 09. - 14:09:40 »
hátráltatottsági önértékelési konfliktus lehet esetleg? próbáltam kitalálni, utána járni, de nem biztos hogy jó irányba haladok..